10 جاذبه گردشگری برتر یونان

cehes

کاربر تازه وارد
تازه وارد
آخرین به روز رسانی در 1 اکتبر 2020

تور یونان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان است. با بیش از شصت جزیره مسکونی، مکان‌های تاریخی که چهار هزار سال را در بر می‌گیرند، سواحل ایده‌آل و رشته‌کوه‌های سر به فلک کشیده، جاذبه‌های گردشگری بسیار متنوعی در یونان وجود دارد که می‌توانید کاوش کنید. و با وجود بحران بدهی با کاهش اعتبار و اعتراض روز به روز، یونان به عنوان یک مقصد مسافرتی مانند همیشه محبوب است.

10. کوه آتوس[نگاه کنید به نقشه] تور میکونوس
کوه آتوس
کوه آتوس کوه و شبه جزیره ای در شمال یونان است. این شبه جزیره، شرقی ترین "پای" شبه جزیره بزرگتر هالکیدیکی، حدود 1400 راهب را در 20 صومعه ارتدکس شرقی در خود جای داده است. یک ایالت خودمختار تحت حاکمیت یونان، ورود به کوه آتوس به شدت کنترل می شود و فقط مردان اجازه ورود دارند.

9. Mystras[نگاه کنید به نقشه]
Mystrasdomestictimes / فلیکر
میستراس واقع در نزدیکی اسپارت باستان، به عنوان پایتخت پلوپونسوس در قرون 14 و 15 عمل می کرد که توسط بستگان امپراتور بیزانس اداره می شد. این مکان در تمام دوره عثمانی مسکونی باقی ماند اما در سال 1832 متروک شد و تنها ویرانه های نفس گیر قرون وسطایی را در منظره ای زیبا باقی گذاشت.

8. Lindos[نگاه کنید به نقشه]
لیندوس
لیندوس دهکده ای قرون وسطایی در جزیره رودس است که از شبکه ای از خیابان های سنگفرش شده در میان خانه های سفیدکاری شده تشکیل شده است. بر فراز شهر، آکروپولیس لیندوس قرار دارد که مناظر دیدنی از بندرها و خط ساحلی اطراف را ارائه می دهد. ساحل Lindos و ساحل Saint Pauls تنها در فاصله کوتاهی از مرکز شهر قرار دارند.

7. دره ساماریا[نگاه کنید به نقشه]
دره سامره
دره ساماریا دره ای به طول 16 کیلومتر (10 مایل) در جنوب غربی کرت است. پیاده روی در دره ساماریا بسیار محبوب است و سالانه بیش از یک چهارم میلیون گردشگر این کار را انجام می دهند. پیاده روی 4 تا 7 ساعت طول می کشد و از میان جنگل های سرو باستانی و کاج می گذرد، سپس بین صخره های عمودی از میان کوه ها می گذرد تا در آجیا روملی در دریای لیبی ظاهر شود.

6. ساحل میرتوس[نگاه کنید به نقشه]
ساحل میرتوس
ساحل میرتوس که در شمال غربی کفالونیا قرار دارد، به دلیل رنگ‌های جادویی آب شهرت جهانی دارد. رنگ‌های آبی و فیروزه‌ای دریا به شدت با سفیدی درخشان سنگ‌ریزه‌های مرمری صاف ساحل تضاد دارند. کوه های شیب دار و صخره های بلند پشت ساحل Myrtos فقط به زیبایی آن می افزاید. به همه این دلایل، Myrtos قبلا 12 بار به عنوان بهترین ساحل یونان انتخاب شده است.
 
بالا