travel_man

عضو سایت
تازه وارد
با روی کارآمدن اینترنت خریدهای آنلاین جایگزین خریدهای حضوری شدند. با آمدن ویروس کرونا در جهان این نوع خریدها با سرعت بیشتری در حال پیشرفت هستند. اما چرا خرید بلیط قطار را آنلاین انجام دهیم؟ را ما در ادامه مطلب برای شما بازگو خواهیم کرد. خرید بلیط قطار در زمان کرونا به یکی از دغدغه های مسافران تبدیل شده است. با خرید آنلاین بلیط قطار به راحتی می توان این دغدغه را حل کرد. خرید بلیط قطار علاوه بر این که ما را از کرونا به دور نگه می دارد، مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد. در خانه بنشینید و به دور از ترافیک نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کنید، تلفن همراه را بردارید و به وسیله آن بلیط قطار خود را رزرو نمایید. با استفاده از خرید اینترنتی مجبور نیستی ساعت ها در ترافیک بمانید و یا شرایط آب و هوایی بد را تحمل نماید.

استفاده از پورتال های بهداشتی ممنوعیت رفت و آمد در بازه های زمانی شبانه روز را به سایر سختی ها اضافه نمایید.

با استفاده از سایت های معتبر ارائه کننده بلیط قطار به راحتی می توانید بلیط قطار شرکت های مختلف را خریداری کنید. در ادامه مطلب علاوه مزایایی که گفته شد، ۵ ویژگی منحصر به فرد خرید آنلاین بلیط قطار را عنوان خواهیم کرد. با ما همراه باشید. این مطلب ۶ دقیقه از وقت شما را به خود اختصاص می دهد، اما با مزیت های فراوانی همراه خواهد بود. در سایت‌های خرید آنلاین به راحتی می‌توانید رزرو بلیط قطار های رجا، بنیاد، سفیر، سبز، غزال و فدک را انجام دهید. البته مزیت خرید بلیط قطار آنلاین از سایت‌های معتبر فقط به فصل سفر محدود نمی‌شود.

چرا خرید بلیط قطار را آنلاین انجام دهیم؟

با روی کارآمدن اینترنت خریدهای آنلاین جایگزین خریدهای حضوری شدند. با آمدن ویروس کرونا در جهان این نوع خریدها با سرعت بیشتری در حال پیشرفت هستند. اما چرا خرید بلیط قطار را آنلاین انجام دهیم؟ را ما در ادامه مطلب برای شما بازگو خواهیم کرد.

بهترین قیمت بلیط قطار را خریداری کنید

در خریدهای انلاین امکان این را دارید که به راحتی هرچه تمام تر قیمت های مختلف را با یکدیگر مقایسه نمایید. بلیط قطار قیمت های متفاوتی دارد. با استفاده از خرید آنلاین می توانید به راحتی هر یک از بلیط ها را از لحاظ قیمت و امکانات با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین بلیط برای سفر پیشرو انتخاب نمایید.

انتخاب بهترین زمان حرکت بلیط قطار

ساعت حرکت قطار برای بسیاری از مسافران حائز اهمیت است. تصور کنید در مقصد هتلی را رزرو کرده اید و آن هتل برای هر شب اقامت از شما ۵۰۰ هزار تومان هزینه دریافت می کند. با جابجایی زمان سفر به چه میزان ضرر خواهید کرد؟ با جابجایی ساعت قطار نمی توانید به درستی از محل اقامت خود استفاده کنید و به نوعی از دچار ضرر خواهید شد. با استفاده از سایت های معتبر بلیط قطار به راحتی می توانید بازه های زمانی مختلف را مقایسه کنید و بهترین زمان را برای سفر با قطار را انتخاب کنید.

کنسلی بدون دردسر

خرید بلیط قطار یکی از وجه های سفر است. اما وقتی مشکلی به وجود می آید کنسلی بلیط قطار وجه های دیگر سفر و سختی های خودش را برای شما به نمایش درمی آورد. با خرید آنلاین بلیط قطار به هر دلیلی که از خرید بلیط منصرف شده باشید، به راحتی هرچه تمام تر می توانید بلیط را کنسل نمایید. در خریدهای حضوری باید به ساعات فعالیت آژانس ها توجه کنید و خود را با آنها هماهنگ نمایید. در خریدهای اینترنتی خبری از ساعات مشخصی از روز نیست و به راحتی می توانید در بازه های زمانی مختلف شبانه روز بلیط خریداری شده را استرداد نماید.

هزینه کنسلی از مبلغ کل بلیط کم شده و در عرض ۷۲ ساعت پول به حساب شما باز میگردد.

استفاده از پشتیبانی ۲۴ ساعته

استفاده از پشتیبانی ۲۴ ساعته از دیگر مزایای خرید بلیط قطار به صورت اینترنتی است. اگر در هر ساعت از شبانه روز به مشکل و یا سوالی برخوردید، به راحتی می توانید با پرسنل های سایت های معتبر بلیط قطار تماس بگیرید و از آنها در طول خرید بلیط قطار مشاوره رایگان دریافت نمایید. با استفاده از این خدمات خیال تان بابت خرید بلیط قطار در بازه های زمانی مختلف شبانه روز راحت باشد.

خرید بلیط قطار از سایت های معتبر

از دیگر مزیت های خرید بلیط قطار به صورت آنلاین استفاده از معتبرترین سایت های ارائه کننده بلیط قطار در ایران است. خرید از سایت های معتبر خیال شما را بابت هزینه پرداختی راحت میکند. از طرفی مطمئن هستید بلیطی که خریداری کرده اید، کاملا معتبر است و بعدا مشکلی از این بابت برای شما و همسرانتان پیش می آید.

با وجود وب سایت های معتبر و مجاز گردشگری که زیر ساخت های ارتباطات گسترده و پرداخت آنلاین را برای همگان فراهم کرده اند، خرید آنلاین بلیط راه حل آسان و سریعی است که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. یکی از جامعترین و کاملترین وب سایت هایی که خدمات گردشگری گسترده ای را به مسافران ارائه می دهد، تیک بان است.” (منبع)

تیک بان، علی بابا، مستر بلیط و قاصدک جز معتبرترین سایتهای ارائه کننده بلیط قطار در کشور هستند. در بین نام های ذکر شده این تیک بان است که توانسته با ارائه خدماتی نوین و ارزان نامی نیکو از خود به جای بگذارد. تیک بان علاوه بر بلیط قطار، بلیط هواپیما و بلیط اتوبوس را به فروش می رساند. تیک بان با بیش از ۹۰۰ ایرلاین در ایران و اقصی نقاط جهان همکاری کرده و توانایی اسکان مسافران خود در بهترین هتل های ایران و جهان را دارد. این سایت با تمامی شرکت های حمل و نقل ریلی در ایران همکاری می نماید و بلیط تمامی آنها را به نازلترین قیمت ارائه می دهد.

سایت تیکبان زیر مجموعه شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هفت اورنگ بوده که دارای گواهینامه انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا (IATA)، گواهینامه انجمن تورگردانان ایران و نماد دو ستاره اعتماد الکترونیک می باشد. منبع : نصرینو
 
بالا