کدام زبان برنامه نویسی برای سایت بهتره

aslanzade

کاربر تازه وارد
تازه وارد
اگر قصد دارید سایت طراحی کنید و بین زبان هی مختلف گیر کردید و هر کسی چیزی میگه میتونم در اینجا برای راهنمایی بهتون بگم که اگر شما بدونید دقیق چی میخوایید واقعا فرقی باهم نداره.و تفاوتی که داره در این هست که طراح سایت شما بتونه دقیقا اون چیزی که شما میخوایید را در بیاره.و این دقیقا بستگی به تسلط اون طراح سایت داره.
پس اگر میخوایید واقهعا 1 باشید و اون چیزی که دلتون میخواد یک سرو گردن از سایت های دیگه بالا تر باشه باید به اینکه کی و بهتره بگم کدوم شرکت طراحیش میکنه. و این دقت روی زبان برنامه نویسی حتی اگر یک زبان و بخوایید انتخاب کنید هم وجود داره و دو نفر مختلف شاید 180 درجه متفاوت از هم هزینه گذاری و طراحی و برخورد بکنن.
پس برای انتخاب زبان زیاد نگران نباشید همه این زبان ها اون چیزی که میخوایید بهتون میده.مخاطب و مجری کار را با دقت انتخاب کنید.
برای این کار هم میتونید از نمونه سایت هایی که ظراحی کرده و یا با خود مشتری ها تماس بگیرید . شاید فردی کارش خوب باشه ام خوش قول نباشه و....!!
و باید بگم برای کاربری که به سایت مراجعه میکنه و اصلا نمیدوونه زبان برنامه نویسی چی هست هیچ فرقی نداره . پس روی ظاهر و نیروی متخصص حاسبی دقت کنید در ادامه میخوام چندتا سایت از زبان های برنامه نویسی مختلف بگذارم تا بدونید همش میتونه عالی باشه.
سایت رزرو آنلاین هتل : raheeno.com این سایت با asp.net طراحی شده و هر چیزی که سایت وردپرس و جوملا و .. دارند را اعمال کرده. در واقع هر زبانی هر چیزی که بخوای باهاش میتونی بنویسی مثل زبان های رسمی دنیا . و تنها تفاوتش شاید این باشه که تعدا افراد بیشتری روی زبان وردپرس مسلط هستدند در ایران وشما برای پدا کردن طراح سایت افراد و حتی دانشجو هم پیدا میکنید.
 
بالا