کارگر نظافتچی آقا در شرکت خدماتی مهرگان

sara22

کاربر تازه وارد
تازه وارد
کارگر نظافتچی خانم یکی از گزینه‌های مناسب برای خانم‌هایی است که بخاطر مشغله زیاد، مشکلات جسمی و دلایلی از این قبیل، امکان تمیز کردن منزل را ندارند.

همچنین گاهی آقایون نیز دچار مشکلاتی می‌شوند که قادر به نظافت منزل نیستند و یا فردی را برای کارهایی مانند شستشو فرش و … نیاز دارند که در این صورت میتوانند از کارگر نظافتچی آقا کمک بگیرند.

اما این افراد صرفاً برای نظافت منزل نیستند. شما میتوانید برای دفاتر، نظافت شرکت، هتل‌ها و سایر اماکن دیگر از نیروهای خدماتی برای نظافت و پاکیزگی کمک بگیرید. اطلاعات بیشتر

Mr.-Cleaner-Worker.jpgنظافت‌چی VIP


شرکت خدماتی نظافتی مهرگان علاوه بر نظافتچی حرفه‌ای آقا و خانم تعدادی نظافتچی vip آقا و خانم با سابقه کار بیش از ۱۵ سال در امر نظافت منزل، نظافت راه پله و نظافت محل کار در تهران برای مشتریان و همشهریان که برای نظافت منزلشان تاکید بر نیروهای با تجربه و کار بلد و سفارشی دارند در نظر گرفته شده است.نظافتچیان vip شرکت خدماتی مهرگان بیست درصد نسبت به دیگر پرسنل این شرکت هزینه بیشتری دارند.شرکت خدماتی مهرگان چه تضمینی برای کار نیرو ها و پرسنل خود دارد؟

یکی از تضمین‌های که شرکت خدماتی ما به مشتریان خود می‌دهد و تقریبا به شعار شرکت خدماتی مهرگان تبدیل شده جمله‌ای (یک ساعت اول کاری رایگان) است.

به این صورت که پس از شروع کار نیرو به مدت یک ساعت پرسنل این شرکت به صورت آزمایشی در منزل و یا محل کار مشتری کار می‌کند در صورت رضایت مشتری نیرو به ادامه کار می‌پردازد ولی در صورتی که مشتری از نحوه‌ای کار پرسنل ناراضی بوده می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای نیرو رو به شرکت عودت دهد و در صورت نیاز در اسرع وقت نیروی جایگزین ارسال می‌گردد.


شرکت خدماتی نظافتی مهرگان در تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟
۱-نظافت منزل: که خود به چند بخش تقسیم می شود

2-نظافت آشپزخانه نظافت

3-سرویس های بهداشتی

4-نظافت شیشه ها

5-نظافت لوستر ها

6-شست شوی دیوار (دیوارشویی)

7-نظافت کف ساختمان
منبع:https://mehrehgan.com/mr-cleaner-worker/
 
بالا