travel_man

عضو سایت
تازه وارد
شرکت های ریلی بسیار زیادی در ایران وجود دارند که به مسافران خدمات رسانی می کنند. امروز به اتفاق هم می خواهیم، شرکت های حمل و نقل ریلی در ایران را مورد بررسی قرار دهیم.

قطار در سالیان اخیر با توجه به پیشرفت های روزافزون خود توانسته نظر مخاطبان بسیار زیادی را به خود جلب نماید. مخاطبان قطار روز به روز افزایش می یابد و این موجب شده تا شرکت های حمل و نقل ریلی خود را با پیشرفت علم و تکنولوژی هماهنگ نمایند. هر چه امکانات قطارها بیشتر از گذشته باشد، سهم بیشتری از مسافران را در بر خواهد داشت. در برخی از مسیرها به قدری متقاضی بلیط قطار زیاد است که ظرفیت قطار در چند ساعت تکمیل می گردد. کافی است، با مراجعه به سایت تیک بان مسیر ریلی تهران مشهد و تهران بندرعباس را مشاهده نمایید.

"قطار گردشگری یا (Train Tour)، شکل سوم کاربرد قطار علاوه بر جابجایی بار و مسافر است. در قطارهای گردشگری، هدف رسیدن به مقصد نیست، بلکه هدف، سفر و گردش است. لذا در این قطارها سرعت سیر و زمان، نقش بسیار کمرنگی دارند." (منبع)


پیشرفته ترین قطارهای ایران را بشناسید
با لوکس ترین و سریع ترین قطارهای ایران آشنا شوید

شرکت های ریلی بسیار زیادی در ایران وجود دارند که به مسافران خدمات رسانی می کنند. امروز به اتفاق هم می خواهیم، شرکت های حمل و نقل ریلی در ایران را مورد بررسی قرار دهیم. در این بین با لوکس ترین و سریع ترین قطارهای ایران آشنا خواهیم شد. وقتی صحبت از قطارهای مدرن در ایران می شود، همه به اتفاق سراغ دو قطار می روند. قطار زندگی رجا و قطار ۵ ستاره فدک از قطارهایی هستند که در سرعت و امکانات حرف اول را می زنند.

هر جا صحبت از بهترین و اولین ها است، نام رجا می درخشد

شرکت رجا قدیمی ترین شرکت حمل و نقل ریلی در ایران است که از دیرباز تا به امروز همراه مسافران می باشد. کمتر کسی را در ایران پیدا می کنید که با خطوط ریلی به مسافرت رفته و نام نیکوی رجا را نشنیده باشد. شرکت رجا علاوه بر پوشش خطوط مختلف سعی بر این داشته تا با علم و تکنولوژی همگام شود و امکانات بی نظیری را به مهمانان ارائه دهد.

چرا بلیط قطار رجا؟

اگر به سراغ قطارهای لوکس سیستم ریلی ایران بروید به اولین نامی که بر خواهید خورد، قطار زندگی رجا است. قطار زندگی رجا اولین قطار لوکس و ۵ ستاره ایران محسوب می شود. هنگام تهیه بلیط قطار از قطار انتخابی چه انتظاراتی دارید؟ مانیتور شخصی، وای فای، رستوران همراه با سرو غذاهای اصلی سرد و گرم، سرو نوشیدنی های مختلف، تخت خواب همراه با وسایل خواب وکیوم شده، دستشویی های فرنگی و ایرانی و بسیاری از امکانات دیگر را می توانید در قطار ۵ ستاره رجا مشاهده نمایید. قطار رجا را در هنگام خرید بلیط قطار فراموش نکنید. سفری راحت، با آرامش و امکانات فراوان را فقط با این نوع قطار می توانید تجربه نمایید.

فدک نامی نیکو در ایران

شرکت دیگری که از ان صحبت خواهیم کرد، شرکت حمل و نقل ریلی فدک است. فدک یکی از خوشنام ترین اسم هایی است که در هنگام رزرو بلیط قطار به آن بر خواهید خورد. شرکت فدک با مسیر تهران به مشهد فعالیت حمل و نقل ریلی خود را شروع کرد. قطارهای فدک در این مسیر و سایر مسیرهای دیگر با تکنولوژی های روز دنیا به مسافران خود خدمت رسانی می کنند. سرعت این قطار ها ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت بوده و امکانات بی نظیری دارد. برای آشنایی با امکانات قطار فدک به سایت تیک بان مراجعه کنید.


پیشرفته ترین قطارهای ایران را بشناسیدآشنایی بیشتر با قطار فدک

اگر در هنگام رزرو بلیط قطار فدک قیمت های مختلفی را مشاهده کردید، بخاطر کلاس های متفاوت این قطار است. قطار فدک در سه کلاس متفاوت به مسافران خدمات دهی می کند. برای آشنایی بیشتر با این کلاس های قطار فدک و نوع امکانات آنها به سایت تیک بان مراجعه کنید. سایت تیک بان یکی از معتبرترین سایت های ارائه کننده بلیط قطار، بلیط هواپیما و بلیط اتوبوس است. قطارهای فدک را بیشتر در مسیر تهران به مشهد و تهران به شیراز مشاهده خواهید کرد.

قطارهای پرسرعت فدک در مسیرهای مختلف

وقتی صحبت از قطارهای سریع السیر در ایران می شود، بیشتر مسافران به مسیر تهران به مشهد فکر می کنند. ولی در واقع اینطور نیست که قطارهای سریع السیر فقط در این مسیر خدمات رسانی کنند. اگر نیم نگاهی به اصفهان قم و قم تهران بیندازید به خوبی متوجه خواهید شد که قطار فدک در این مسیرها نیز خدمات رسانی انجام می دهند. سرعت قطارهای سریع السیر فدک در آینده ای نزدیک به ۳۵۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید. سفر با قطار مزیت های فراوانی دارد با مراجعه به مطلب مزایای سفر با قطار می توانید مزایای سفر با قطار را مرور کنید.

سایت های ارائه کننده بلیط قطار

با توجه به افزایش متقاضیان در خرید بلیط قطار، سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. یکی از سایت هایی که به وسیله آن می توانید مانند آب خوردن بلیط قطار خود را تهیه کنید، تیک بان است. این سایت تمامی مسیرهای ریلی موجود در سراسر ایران را تحت پوشش قرار میدهد. در سایت تیک بان بلیط قطار، بلیط قطار رجا و بلیط قطار فدک خود را فقط با یک کلیک ساده و جستجویی آسان خریداری کنید.

چرا تیک بان؟

تیک بان یکی از وب سایت های فروش آنلاین بلیط قطار است که می تواند انواع بلیط قطار را با قیمت های مناسب ارائه دهد. تیک بان، علی بابا، مستر بلیط و قاصدک جز معتبرترین سایت های ارائه کننده بلیط قطار در کشور محسوب می شوند. سایت تیک بان علاوه بر بلیط قطار، بلیط هواپیما و بلیط اتوبوس را عرضه می نماید. برای خرید بلیط قطار خود از طریق این سایت کافی است کلمه تیک بان یا عبارت tikban را جستجو نمایید. منبع : بازار نیوز
 
بالا