نگران شرایط بد جوی برای سفر نباشید

travel_man

عضو سایت
تازه وارد
با توجه به شرایط جوی اخیر کشور و وقوع بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله بسیاری از افراد نگران مسافرت های خود هستند. در این بین افراد در پی وسیله نقلیه ای هستند که با وجود سیل بتواند امنیت مسافرت را فراهم سازند. بهترین و مناسب ترین گزینه انتخاب بلیط قطار به عنوان بلیط مسافرت برای این عزیزان است. اگر مایلید تا با سفر در شرایط بد جوی آشنا شوید در این مطلب ما را یاری دهید.


سفر در فصل های مختلف

سفر در هر فصلی از سال زیبایی های خاصی را با خود به همراه دارد. بهار، تابستان، پاییز و زمستان هر کدام از فصل های سال هستند که خصوصیات خاصی را به یدک می کشند. بسیاری از افرادی که در فصل های سرد سال به مسافرت می پردازند، نگران شرایط جوی می باشند. لذت بردن از برف زمستان و زمینی که لباس سفید خود را به تن کرده است برای افراد زیادی جذاب و زیبا است. نم نم باران با تنالیته رنگ های مختلف که از سبزی به قرمزی گرایش پیدا کرده اند هر انسانی را به وجد می آورد. لذت بردن از زیبایی های فصل پاییز و زمستان مستلزم استفاده از وسیله نقلیه ای ایمن و مطمئن است.

قطار بهترین گزینه در شرایط بد جوی

اگر دوست دارید تا بدون نگرانی سفید پوش شدن زمین را ببینید یا از تنالیته رنگ های زیبای پاییز استفاده کنید، قطار را به عنوان وسیله نقلیه انتخاب نمایید. با تهیه بلیط قطار بدون نگرانی در شرایط بد جوی به مسافرت خود بپردازید. با خرید بلیط قطار از سایت تیک بان دیگر نگرانی بابت لغو پرواز نخواهید داشت. بدون استرس به راه آهن بروید و به سفر خود بپردازید.

در فصل های مختلف و شرایط بد جوی مسافرانی که بلیط اتوبوس و هواپیما را تهیه کرده اند، بالاجبار باید مسافرت خود را کنسل کنند. خرید بلیط قطار در بازه های زمانی مختلف می تواند نقش ویژه ای را در برنامه ریزی سفر هر فرد ایفا کند. مزایای سفر با قطار را در تنوع شرکت های حمل و نقل ریلی می توانید مشاهده نمایید. شرکت های حمل و نقل ریلی خدمات ارزنده ای را برای متقاضیان در نظر گرفته اند.” (منبع)

بهترین روش خرید بلیط قطار در شرایط بد جوی

برای تهیه بلیط قطار در شرایط بد جوی احتیاجی نیست از محل کار و منزل خود بیرون بروید. در محل کار و منزل خود بنشینید، نوشیدنی مورد علاقه خود را میل نمایید و رزرو بلیط قطار را به سایت تیک بان بسپارید. در صورت قطعی اینترنت می توانید با تیم پشتیبانی این سایت تماس حاصل کنید و بلیت مورد نظر خود را به مقصد دلخواه فراهم سازید. سفر با قطار علاوه بر غلبه بر شرایط بد جوی مزایای دیگری را یدک نمی کشد. برای اطلاع از این مزایا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مزایای سفر با قطار

اگر بخواهیم مزایای سفر با قطار را بیان کنیم، باید کتابچه قطوری را به انتشار درآوریم. مزایایی که قطار را متمایز از سایر وسایل نقلیه کرده، بسیار فراوان است. قیمت بلیط قطار، امکانات، سرعت، در دسترس بودن و غیره از جمله مزایایی هستند که قطارها با خود به یدک می کشند. در ادامه چند مزیت خرید بلیط قطار را به اختصار مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بلیطی ارزان و مقرون به صرفه

قیمت بلیط قطار به نسبت سایر بلیط ها پایین تر و کم هزینه تر خواهد بود. اگر در پی بلیطی مقرون به صرفه هستید، بلیط قطار بهترین گزینه است. با توجه به درجه بندی قطارها چه آفری دارد مهندس، دکتر، دانشجو و سرباز باشید، برای تمامی قشرها با توجه به هزینه بلیط در نظر گرفته شده است. شاید برایتان سوال باشد، قیمت بلیط اتوبوس پایین تر از قطار است چرا آن را برای سفر انتخاب نکنیم؟ بعد از هزینه باید به امکانات نیز توجه کرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.


tikban-1-1024x576.jpg


امکانات مدرن و مناسب

امکانات در سفر بسیار حائز اهمیت است. هواپیما بهترین وسیله نقلیه از لحاظ امکانات است، اما سوال اینجاست، هزینه های پرداختی برای تهیه بلیط هواپیما با قطار برابر است؟ یا اتوبوسی که قیمت بلیط آن از قطار پایین تراست، امکانات قطار را دارد؟ با انتخاب قطار به عنوان وسیله نقلیه می توان نوع امکانات در سفر را به بهترین نحو انتخاب نمود. با توجه به درجه بندی قطارها و تنوع شرکت های حمل و نقل ریلی در ایران امکانات و قیمت های مختلفی در بلیط این وسیله نقلیه وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با امکانات و خدمات قطارها به مطلب” ۸ مورد از امکانات قطار‌های مسافربری که نمی‌دانیم” مراجعه کنید.

حفظ حریم شخصی

تنها وسیله نقلیه ای که به صورت کوپه به مسافران خدمات دهی می کند، قطار است. کوپه ها نظم خاصی را برای سفر شما ایجاد می نمایند و حس امنیت و حفظ حریم شخصی را برایتان تداعی می کند. کافی است، در هنگام خرید بلیط قطار گزینه دربست کردن را بزنید و با هزینه بسیار پایین تر فضای خصوصی برای خانواده خود در سفر فراهم کنید. در هنگام خستگی روی تخت خود دراز بکشید و به استراحت بپردازید.

خستگی پَر!!!

یکی دیگر از کارهایی که می توانید در هنگام خستگی در قطار انجام دهید، قدم زدن است. در سفر با هواپیما و اتوبوس چنین شرایطی برای شما فراهم نمی باشد که در هنگام خستگی در راهرو قدم بزنید و از طبیعت بیرون لذت ببرید.

ایمنی در سفر

ایمنی در سفر بارزترین خصوصیت سفر با قطار است که پیشتر به آن پرداخته بودیم. در سفر با قطار بدون نگرانی به مسافرت خود بپردازید. قطار ایمن ترین وسیله نقلیه در جهان است که در مسافرت با آن خبری از تصادفات جاده ای و حادثه های هوایی نیست. برای تهیه بلیط این وسیله دوست داشتنی و ایمن کافی است، به سایت تیک بان مراجعه کنید و بعد از گذراندن چند مرحله ساده بلیت مورد نظر را رزرو نمایید. بلیط قطار خود را با تیک بان به راحتی آب خوردن تیک بزنید. تیک بان، علی بابا، مستر بلیط و قاصدک جز معتبرترین سایت های بلیط قطار در کشور هستند. برای خرید بلیط قطار از طریق سایت تیک بان کافی است کلمه تیک بان یا عبارت tikban را جستجو نمایید. منبع : سمیرم
 
بالا