لیست قیمت و فروش انواع قفل دیجیتال و هوشمند

seoupdate

عضو سایت
تازه وارد
قفل هوشمند آریا لاکراه و روش های زیادی مانند دوربین های مداربسته ، درب ضد سرقت ، حفاظ های آکاردئونی و موارد یگر وجود دارند که میتوانند سطح ایمنی و امنیت جان و مال مردن را بالا ببرند اما اگر کمی پرس و جو و مشورت کنید حتما متوجه میشوید که قفل های دیجیتال و هوشمند هم پیشرفته تر و مجهز تر هستند و هم از نظر قیمت و هزینه بسیار به صرفه تر هستند.

قفل دیجیتال یا قفل الکترونیکی یک سیستم قفل کننده و امنیتی می باشد که از جریان الکتریکی برای باز و بسته کردن قفل استفاده می کند. جریان الکتریکی متصل شده به قفل الکتریکی برای ایجاد نیروی الکترومغناطیسی استفاده می شود، یا یک سلونوئید (ایجاد جریان الکترومغناطیسی به کمک یک سیم پیچ) که این قطعات داخلی مهمترین قسمت در عملکرد قفل و برقراری ایمنی می باشند.

همانطور که گفته شد این نوع قفل ها دارای انواع مختلفی هستند که در دسته بندی های مختلف قرار میگیرند :

در دسته بندی اول قفل های وجود دارند که برای نصب و راه اندازی آنها هم میتوان از سیم کشی برق داخلی استفاده کرد و هم میتوان از باتری های قلمی استفاده کرد.

در دسته بندی بعد هم قفل های وجود دارند که برخی از آنها دارای صفحه کلید هستند و با رمز باز میشوند ، برخی دیگر بیومتری هستند و با اثر انگشت باز میشوند و مورد آخر قفل های کارتی هستند که هر قفل دارای یک یا چند کارت مخصوص است که فلقط با آنها باز میشود که از این مورد قفل ها معمولا در کان های عمومی مثل هتا ها استفاده میشود.

https://arialock.com/category/digital-lock
 

tablooaraz

عضو سایت
تازه وارد
 

tablooaraz

عضو سایت
تازه وارد
 

tablooaraz

عضو سایت
تازه وارد
 
بالا