قالب موبایل فرندلی چرا ضروی است؟

ramos

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سئو سایت: قالب موبایل فرندلی چرا ضروی است؟

گوگل در پیامی به تمامی وب مسترها عنوان کرد که قالب موبایل فرندلی متریکی در سئو سایت است و در رنکینگ سایت ها مورد بررسی قرار می دهد. سایت های قدیمی که پیش از این کار می کردند اغلب به مبحث موبایل فرندلی بودن قالب و کاربران موبایل توجهی نمی نکردند و از این رو گوگل در پیامی به تمامی وب مسترها این موضوع را گوش زد کرد.

سئو و موبایل فرندلی بودن سایت


با گسترش استفاده از اینترنت توسط کاربران بحث کاربران موبایلی و نمایشی از سایت که در موبایل دیده می شود مطرح می گردد. گوگل برای رضایت مندی کاربران موبایل خود نوع نمایشی از سایت که در موبایل دیده می شود را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهد و از این رو بحث موبایل فرندلی بودن قالب سایت را مطرح نمود تا سایت شما در موبایل به درستی نمایش داده شود.

نقش بازاریابی محتوا در سئو سایت

نقش بازاریابی محتوا در سئو سایت
فرق موبایل فرندلی بودن و ریسپانسیو بودن


امری که اغلب توسط کاربران اتشاباه گرفه می شود این است که ریسپانسوی بودن همان موبایل فرندلی بودن سایت است اما باید گفت که موبایل فرنئلی بودن قالب در واقع بدین معنا است که صفحه سایت را به قطعاتی تقسیم می کنیم و این قطعات را در زیر هم قرار می دهیم اما در حالت ریسپانسیو قالب سایت در سایز کوچیک تری از سایت در مانیتور به نمایش گذاشته می شود.

دوربین مدار بسته، دوربین مدار بسته، تور لحظه آخری، اتوبار تهران، اتوبار غرب،cccam server ،سئو سایت ، تخفیف ، اتوبار، باربری، طراحی لوگو ، ،ترجمه مقاله ، انجام پایان نامه ، سئو، طراحی سایت، طراحی وب سایت، قالب وردپرس فارسی، ،قیمت دلار،ایمپلت، ماساژ،سئو سایت ، سنگ کورین،هتل کایا لاله پارک تبریز، درب اتوماتیک ، راهبند ، کرکره برقی ، جک برقی ، درب شیشه ای، کانکس، ماژول تابلو روان ، پاور تابلو روان ، ماژول قرمز، قیمت ماژول LED ، عکاسی صنعتی ، آتلیه عکاسی ، کیف ، آتلیه کودک ، آتلیه عروس، تابلو روان ، آرایشگاه زنانه، اجاره اسپیس ،قیمت اسپیس ، اسپیس، غرفه سازی اسپیس ،خرید vpn، iptv server ،چاپ و رایت سی دی ، سفر دبی ، تور دبی، فروش لیزینگی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش لیزینگی خودرو
 
بالا