فشار خون چطور قابل درمان

dowe

کاربر تازه وارد
تازه وارد
فشار خون چطور قابل درمان
مهندسی خارق العاده

راه حل های پیشگامانه فناوری مراقبت های بهداشتی برای پیچیده ترین و چالش برانگیزترین شرایط. الهام بخش امید و امکان جدید در مردم سراسر جهان.
قدرتمندترین امیدها می توانند ساده و معمولی باشند. پدر یک دیابتی نوع 1 که مدام نگران بالا رفتن قند خون پسرش وقتی در خانه یکی از دوستانش است. زنی که ضربان قلب نامنظمش ممکن است نشانه نگرانی باشد نه شادی. افراد بسیار زیادی برای انجام کارهایی که همه ما باید آنها را بدیهی بدانیم، به سختی تلاش می کنند. عزم ما برای بهبود زندگی تک تک، تمایل ما را برای ایجاد تأثیر فوق‌العاده به عنوان پیشرو در فناوری مراقبت‌های بهداشتی تقویت می‌کند.ما درمان بیش از 70 مورد از پیچیده ترین و چالش برانگیزترین شرایط جهان را دوباره تصور می کنیم. نه برای یک نفر، بلکه برای خیلی ها. نه روزی، اما همین روز با کنار هم قرار دادن داده ها، هوش مصنوعی و دانش عمیق ما از بدن انسان، چیز خارق العاده تری خلق می کنیم. در تقویت، طولانی کردن و نجات جان ها، امید و امکان را باز می گردیم.فن آوری مراقبت های بهداشتی

رویکرد ما

به نوآوری

با اشتیاق به حل نیازهای برآورده نشده، آنچه را که در فناوری مراقبت های بهداشتی ممکن است دوباره تعریف می کنیم

فناوری تغییر دهنده زندگی
ما فناوری، درک عمیق بدن و علم پزشکی پیشرو را برای ایجاد راه‌حل‌هایی که قبلاً دیده نشده‌اند ترکیب می‌کنیم. خواه این رویکردهای جراحی کمتر تهاجمی برای به حداقل رساندن زمان از کار افتادگی بیمار باشد یا ایجاد کوچکترین ضربان ساز، پتانسیل ما برای تغییر زندگی هیچ محدودیتی نمی شناسد.

مراقبت مبتنی بر بینش
ما بینش‌های جمع‌آوری‌شده از داده‌ها را می‌گیریم تا بهبودهای اساسی در مراقبت ایجاد کنیم، درمان‌ها را در زمان واقعی تنظیم کنیم. و کار ما در خط مقدم فناوری، مراقبت‌ها را به جلو می‌برد، مانند طراحی مجدد جراحی با کمک رباتیک برای ارائه دقت و قابلیت پیش‌بینی پیشرفته برای افراد بیشتر.
افراد در مرکز

متعهد به شفقت، فناوری‌هایی می‌سازیم که دو زندگی را در هر ثانیه تغییر می‌دهند - و این فقط شروع است.

تجربیاتی که مردم را در اولویت قرار می دهد
همدلی الهام‌بخش فناوری‌های ما است که هوشمندانه با سبک زندگی بیمار سازگار می‌شوند و مانع کارهایی نمی‌شوند که آنها دوست دارند انجام دهند. ما در حال کار برای ایجاد فناوری‌های تطبیقی برای کاهش نگرانی‌های بیماران و قرار دادن کنترل در دستان آنها هستیم.


بیوتی سنتر
نتایج بهتر برای دنیای ما
هیچ معیاری برای سنجش تلاش‌های ما بیشتر از نتایجی نیست که می‌سازیم. برای همه ما خدمت می کنیم. از نتایج بالینی و اقتصادی بهتر گرفته تا نتایج اجتماعی. این به ما انگیزه می دهد تا فناوری ها را به مناطق محروم معرفی کنیم، موانع برابری را در جوامع خود از بین ببریم، و عمیقاً بیماران و سیستم های بهداشتی را که به آنها خدمت می کنیم، درک کنیم.


ماموریت ما

الهام بخش خارق العاده
شش کلمه قدرتمند ما را برای انجام کارهای خارق‌العاده به مدت 60 سال الهام بخشیده است: درد را کاهش دهید. سلامتی را بازگرداند. عمر را افزایش دهید.
درمان فشار خون بالا در دوران شیردهی
 
بالا