فروش انواع فریزر صندوقی در اندازه های مختلف

geekgirl

عضو سایت
تازه وارد
فریزر صندوقی
1280
فریزر صندوقی به عنوان یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی می باشد، که در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، هایپر مارکت ها، سوپرمارکت ها، هایپر استارها و… مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به این که فریزر های صندوقی فضای کم تری را اشغال می کند، ولی می توانند حجم زیادی از محصولات را در خود جای می دهند. این فریزرها جهت نگهداری از محصولاتی مانند گوشت، سبزیجات، بستنی، مواد پروتئینی و لبنیاتی به کار می روند.
صنایع برودتی ونوس در زمینه تولید انواع فریزر صنعتی که بدون آن ها راه اندازی و ادامه ی کار در فروشگاه های مواد غذایی تقریباً غیر ممکن می باشد، با تجربه ای چندین ساله در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.
انواع فریزر صندوقی
  • فریزر صندوقی خانگی
1281
فریزرهای خانگی یکی از کاربردی ترین نوع فریزرها می‌باشد، که در انواع مشاغل و منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از یخچال صندوقی با گنجایش 260 لیتر در دو مدل تک درب و دو درب تولید می‌گردند، که به علت کمبود فضا در یخچال فریزرهای خانگی همیشه لازم یک فریزر صندوقی خانگی نیز در منزل داشته باشیم، تا از فاسد نشدن مواد غذایی خود اطمینان پیدا کنیم.
  • فریزر فروشگاهی (هایپری)
1282
فریزر صندوقی هایپری دارای گنجایش های مختلف 300 لیتر تا 650 لیتر طراحی و تولید می شود، و از آن ها جهت نگهداری از انواع بستنی، سبزیجات، مواد لبنی و… کاربردی می باشند. بدنه این دستگاه با تزريق فوم عایق بندی شده است، و از دو درب کشویی شیشه ای، و از جنس سکوریت نشکن ساخته شده است.
متریال های بکار رفته در فریزرهای فروشگاهی ونوس از بهترین مواد اولیه موجود در حال حاضر می باشد.
  • فریزر صندوقی طرح قدیم
1283
فریزرهای استیل در دو مدل سه درب و شش درب قابل تولید هستند، و معمولاً برای منجمد کردن مرغ و ماهی استفاده می‌شوند، که به فریزر مرغ و ماهی نیز معروف هستند. این فریزر در دو نوع معمولی و خشک کن قابل سفارش می باشد، و با استفاده از بهترین متریال ها و کمپرسور های قدرتمند از بهترین فریزر های موجود در بازار می باشد.
منبع: https://venusboroodat.com/product-category/فریزر-صندوقی/
 
بالا