خرید سردخانه جسد با قیمت ارزان

fatemeh7997

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سردخانه جسد چیست؟
سردخانه جسد هشت کشو

برای نگهداری فوت شدگان برای یک مدت معین و کوتاه از سردخانه جسد (میت) استفاده می کنند، که مانند تمام سردخانه های صنعتی دارای سیستم سرما ساز بوده، که با برق کار می کند. سردخانه های بیمارستانی در انواع مختلف، تک کابین، دو کابین، سه کابین و... طراحی و ساخته می شوند. دمای سردخانه های غسالخانه در هر کابین 8 درجه زیر صفر می باشد، و گازهای خنک کننده ای که درون موتور آن وجود دارد باعث می شود، که دمای سردخانه قبرستان تا 20- درجه سانتی گراد کاهش یابد.صنایع برودتی یخچالسازن تولید کننده ی سردخانه جسد در ابعاد و اندازه های مختلف با توجه به سفارش مشتریان می باشد، و قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور را دارد.
با این کار می توانیم جسدها را تا چند روز و یا چند ماه در سردخانه پزشکی قانونی نگه داری کنیم. بدن انسان ها پس از فوت شدن سریعاً تجزیه شده، و به خاطر واکنش های شیمیایی که انجام می شود، باعث می شود، که بوی های نامطبوع از جسد منتشر شود. ولی می توانیم با استفاده از سردخانه مرده واکنش هایی که طی تجزیه جسد انجام می شود، را بسیار کند کرد، و از ایجاد بوهای نامبطوع جلوگیری کرد.
جنس بدنه ی سردخانه درمانگاه را از دو نوع گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای و یا استیل ساخته می شود، و جنس استیل به کار رفته در آن کاملاً ضد زنگ می باشد، و بدنه ی داخلی سردخانه یخچال خانگی به راحتی می توان شست و شو داد. سردخانه های جنازه با بدنه گالوانیزه نیز از یک پوشش رنگ لیزری و حرارات دیده در دماهای بالا استفاده می شود، تا بدنه در برابر خوردگی مقاوم باشد.
مشخصات فنی سردخانه جسد
  • بدنه استیل نگیر ضدخش
  • دارای کنترل پنل دیجیتال برای هر کابین به صورت مجزا
  • عایق بندی تزریقی به طول 10 سانتی متر
  • کندانسور هوایی
  • درب استیل بدون درز
  • برانکارد قابل جداسازی
  • دمای استاندارد
ویژگی سردخانه جسد
سردخانه انسان تولیدی در صنایع برودتی یخچالسازان با بهترین متریال تولید وعرضه می شوند. طراحی این سردخانه به رعایت هر چه بهتر و صحیح تر سردخانه میت کمک شایانی می کند. تمامی قطعات این سردخانه قابل شستشو از جنس استیل نگیر می باشد. همچنی این محصول قابلیت اتصال به فاضلاب شهری را نیز دارد. ازدیگر ویژگی های سردخانه جسد صنایع برودتی یخچالسازان می توان به داشتن کمپرسور با کیفیت، برانکارد از جنس تمام استیل قابل شتشو برای جا به جایی، راه اندازی و نصب راحت، قابلیت تنظیم دمای هر کابین به صورت جداگانه، دارای عایق بندی تزریقی 10 سانتی متری و درب با یراق با دوام اشاره کرد.

نحوه ی عمکرد سرد خانه جسد
سردخانه جسد شش کشو

این محصول دارای سیستم سرمایشی بوده و انرژی مورد نیاز خود را توسط برق تامین می کند، این محصول با استفاده از گاز ها دمای داخل کابین را کاهش داده . در داخل سردخانه دوعدد فن تعبیه شده که توسط ان ها سرما به درون کابین ها وارد می شود . همچنین به منظورصرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از افزایش دما ، بدنه ی این دستگاه توسط تزریق فوم پلی یورتان کاملا عایق بندی شده است .
بدنه ی سردخانه نگهداری جسد
بدنه ی این محصول از جنس استیل از مدل 304 که از مقام ترین نوع استیل می باشد و در برخی موارد گالوانیزه میباشد .که این امر سبب جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه شده و همچنین افزایش طول عمر سردخانه می شود .
عایق بندی سردخانه میت
عایق بندی باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان موتورمی شود .عایق بندی دستگاه ها از فوم تزریقی پلی یورتان بوده که باعث جلوگیری ازاتلاف دما و درنهایت افزایش مصرف انرژی می شود .این عایق بندی این امکان را به دستگاه می دهد که علاوه بر کاهش نیاز دستگاه به کاهش دمای به صورت مستمر، موتور دستگاه نیز با راندمان بالا و کاملا درست کارکرده وعمر ان نیاز افزایش یابد .
موتور سردخانه جسد
موتور تعبیه شده در این محصول از برند دانفوس یا کالترون بوده که بسیار معتبر و معروف و با کیفیت می باشد ، این موتور قدرتی برابر با 3/4 اسب بخار داشته وهمچنین بهرمندی از اواپراتور مسی و کندانسورمسی با فین آلومینیومی باعث شده است تا این محصول عملکردی فوق العاده را داشته باشد . این دستگاه قادر است تا دمای منفی 20 درجه را درمحفظه کابین ایجاد کند.
درب سرد خانه ی جسد
درب سردخانه جسد از نوع استیل و بسیار با کیفیت بوده و دارای عایق بندی مناسب می باشد ، که این امر باعث جلوگیری از اتلاف انرژی شده . این به این منظور موتور دستگاه با افزایش راندمان مواجه خواهد بود .
برانکارد سرد خانه جسد
این دستگاه مجهز به برانکارد بوده که جنس ان بسیارسبک به دلیل سهولت در جابه جایی و ضد زنگ استیل بوده برای جلوگیری از زنگ زدن ، و قابل جدا شدن و جابه جایی می باشد . این محصول این امکان را فراهم خواهد کرد تا بتوان جسد را حمل و به اسانی جا به جا کرد .
فن تعبیه شده در سرد خانه ی جسد
در این دستگاه دو فن تعبیه شده است فن اول به منظور انتقال برودت به داخل محفظه ی کابین ها از فن استفاده شده که مجهز به برچسب انرژی A بوده و در برابر رطوبت بسیار مقاوم و ضد زنگ بوده است . فن دوم به جهت خنک سازی لوله کندانسور تعبیه شده است . لازم به ذکر است که این دو فن باید به طور مستمردرحال فعالیت باشند تا هیچگونه اخلالی در روند خنک سازی بوجود نیاید.
برق مصرفی سردخانه جسد
برق مصرفی سردخانه از نوع برق شهری و تک فاز بوده ، بنابراین استفاده از این دستگاه ها در محیط هایی که دارای برق شهری می باشد از جمله شهرها و اکثریت روستاها قابل امکان خواهد بود .
شست و شو سرد خانه
شست وشوی این محصول امری بسیار مهم و ضروری می باشد زیرا جسم افراد فوت شده که داخل این دستگاه قرار می گیرد قابل فاسد شدن بوده . در این دستگاه از ورق استیل 304 کارشده است و این امر باعث می شود تا به هنگام شست و شو هیچگونه زنگ زدگی و پوسیدگی در دستگاه ایجاد نشود . البته برخی از سردخانه های جسد ورق گالوانیزه بوده و دارای پوششی از رنگ الکترواستاتیک در حرارت کوره ای است .

https://yakhchalsazan.com/category/سردخانه-جسد
 
بالا