جعبه ابزار فتوشاپ برای طراحان سایت

magbot

عضو سایت
تازه وارد
جعبه ابزار فتوشاپ برای طراحان وب
منابع و ابزار


جعبه ابزار فتوشاپ برای طراحان وب

اگر روزانه از Photoshop استفاده می کنید، لازم است که یک کتابخانه از عناصر و المان ها داشته باشید. داشتن جعبه ابزار پیش ساخته یا کتابخانه essential می تواند بسیار مفید باشد. داشتن جعبه ابزار مناسب می تواند اندازه یک نهنگ در زمان شما صرفه جویی کند و منابع متنوعی را به شما ارائه دهد. اگر شما یک طراح وب هستید، کتابخانه ابزار شما احتمالا از کتابخانه عکاسان متفاوت خواهد بود، اما مواردی وجود دارد که باید در هر جعبه ابزار کاربر فتوشاپ یافت شود. شما می توانید ساعت های زیادی را صرف ساخت منابع خود کنید، ولی معمولا نیازی به انجام آن نیست. امروزه وب پر از منابع از پیش ساخته با کیفیت بالا شده است. من اینجا منابع، سایت ها و ابزارهای مختلفی را جمع آوری کرده ام که می تواند بطور قابل توجهی باعث افزایش گردش کار شما شود، برخی از آنها را در دستور کار خود قرار دهید و پروژه های خود را به سادگی ارتقا دهید.

1. Brusheezy
Brusheizy-photoshop-toolbox-enhance-work- بهره وری


Brusheezy جایی است که فتوشاپ و سایر منابع مربوط به فتوشاپ را به اشتراک می گذارد. شما می توانید خلاقیت هنرمندان دیگر از سراسر جهان را بررسی کنید و یا آن را مورد بحث قرار دهید،در Brusheezy هزاران منبع از هنرمندان را از سراسر جهان کشف کند.

2. PS Brushes

Brushes-photoshop-toolbox-enhance-work- بهره وریPS Brush براش های فتوشاپ را ارایه می دهد. با به روزرسانی هفتگی این سایت جایی است که باید مطمئن باشید که برسهای جدید و را باید آنجا دنبال کنید.

3. Brush Lovers
 قلمو دوستداران فتوشاپ-toolbox-enhancement-work-productivity


BrushLovers یکی از بزرگترین مجموعه های براش فتوشاپ منحصر به فرد و با کیفیت بالا در وب است. BrushLovers دارای صدها برس فتوشاپ اسن که برای استفاده شخصی و تجاری رایگان هستند. شما این مجموعه را در هر جای دیگر پیدا نمی کنید.
الگوهای رایگان
1. Colour Lovers
 رنگ دوستداران فتوشاپ-toolbox-enhancement-work-productivity


COLOURlovers یک جامعه بین المللی از طراحان و هنرمندانی است که از سایت دیدن می کنند تا الهام، ایده ها و بازخورد برای پروژه های حرفه ای و شخصی خود دریافت کنند. در بخش الگو ColourLovers شما بیش از 1،410،989 الگو دارید که توسط کاربران برای استفاده در پروژه ها آپلود شده است.

2. Squid Fingers
Squid-fingers-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریدر Squid Fingers شما می توانید بیش از 100 الگوهای خلاقانه را برای استفاده از پروژه های خود پیدا کنید. آنها GIF هستند و برای استفاده رایگان هستند.

3. BG Patterns
Bg-patterns-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریBgPatterns یک برنامه وب کوچک برای ساخت الگوهای پس زمینه با چند کلیک است.

4. Background Labs

background-labs-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریLabs Background دارای طیف گسترده ای در زمینه های فتوشاپ، الگوها، بافت ها و گرافیک هایی است که برای سفارشی سازی پروفایل توییتر، وبلاگ ها و وب سایت ها استفاده می شود. جستجو بر اساس رنگ، برچسب ها و سبک ها وجود دارد ب

بافت های رایگان

1. CG Textures
Cg-textures-photoshop-toolbox- افزایش بهره وری


CGTetries تلاش می کند که بهترین سایت بافت باشد. با ارائه بافت با کیفیت خوب به شیوه ای سازمان یافته، CG Textures کار روزمره شما را ساده تر و لذت بخش تر می کند.

2. Texture King
Texture-king-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریکینگ یک منبع برای بافت های آزاد است. در حال حاضر سایت دارای بیش از 300 بافت در 16 دسته است.

3. Lost & Taken
از دست رفته، فتوشاپ-toolbox- افزایش بهره وریLost and Taken بیش از سه سال پیش با یک هدف ایجاد شده بود: برای کمک به طراحان با ارایه بهترین بافت های موجود . تا به امروز، بافت های Lost و Taken ده ها میلیون بار مشاهده شده اند و به هزاران نفر از طراحان کمک کرده اند تا کمی ساده تر نتایج زیبا تر به دست آورند.

4. Mayang’s Free Textures

Mayang-free-textures- Photoshop-toolbox-enhancement-work-productivityکتابخانه بافت Mayang بیش از 3800 فایل رایگان برای دانلود با وضوح بالا دارد. اینجا شما می توانید بسیاری از بافت های متفاوت را پیدا کنید که هرگز جای دیگری پیدا نخواهید کرد.

5. Texture Lovers
بافت دوستداران فتوشاپ-toolbox- افزایش بهره وریآرشیو برخی از بهترین بافت های رایگان را از سراسر وب، برای استفاده در کار تجاری و شخصی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد دادن اعتبار به منبع (بدون منبع).

عکسهای رایگان عکس

NegativeSpace


1. Freeimages
free-images


Freeimages بهترین سایت رایگان در جهان است. در فوریه سال 2001 راه اندازی شد. ایده این بود که یک سایت ایجاد کنند که در آن افراد خلاق می توانند عکس های خود را برای الهام یا کار مبادله کنند. این سایت به جامعه عظیم که امروز می بینید تبدیل شده است - بیش از 2،500،000 کاربر ثبت نام شده و حدود 400،000 عکس آنلاین وجود دارد.

2.Everystockphoto
هر یک از سهام-photo-toolbox- افزایش کار productivity3Everystockphoto یک موتور جستجوی عکس مخصوص است. در حال حاضر میلیون ها عکس رایگان را از منابع مختلف جستجو و جستجو می کنند و آنها را در جستجوی یکپارچه ارائه می دهند.

3.Morguefile
Morguefile-toolbox-enhance-work-productivity3Morguefile سومین سایت بزرگ عکس رایگان است. Morguefile شامل عکس هایی است که توسط بسیاری از هنرمندان به صورت رایگان ارائه می شود تا از طریق بازدیدکنندگان سایت در پروژه های خلاقانه مورد استفاده قرار گیرد. هدف از این سایت ارائه مرجع تصویری رایگان برای تصویرگر، هنرمندان کتاب های کمیک، طراحان، معلمان و تمام فعالیت های خلاقانه باشد.

آیکون های رایگان

flaticon


1061

flaticon موتور جستجو آیکون است و کمک می کند آیکون های رایگان را پیدا کنید. flaticon دارای بزرگترین پایگاه داده های آیکون قابل جستجو در جهان هستند

1. IconFinder
Icon-finder-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریIconfinder آیکون های با کیفیت بالا را برای طراحان وب و توسعه دهندگان را بصورت آسان و کارآمد فراهم می کند. این سایت در سال 2007 به عنوان اولین موتور جستجو بر روی آیکون ها ایجاد شد.

2. FindIcons
پیدا کردن آیکون ها، فتوشاپ، جعبه ابزار، افزایش بهره وریFindIcons دو فیلتر جستجوی جستجوی پیشرفته و سیستم تطبیق نتایج آن را برای شما امکان می دهد تا آیکون مورد نیاز برای هر کار طراحی را پیدا کنید.Free Fonts

1. Dafont
Dafont-photoshop-toolbox-enhance-work- بهره وریدافون بزرگترین کتابخانه فونت رایگان در وب است. تقریبا تمام فونت های رایگان را بر روی دافنت می گذارند و قطعا اولین مکان برای بررسی فونت های کیفی پروژه های شما می باشد.


2. Font Squirrel
font-squirrel-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریFont Squirrel بهترین منبع برای فونت های رایگان، دستی، با کیفیت بالا و تجاری است. حتی اگر این بدان معنی است که شما آنها را به جاهای دیگر می فرستید.
Cheat Sheets

1. The Photoshop CS5 How To Geek Cheat Sheet
Geek-cheat-sheet- Photoshop-toolbox-enhancement-work-productivityCS5 Cheat Sheet یک ابزار عالی برای همه کاربران فتوشاپ است، با استفاده از میانبرهای صفحه، گرافیک نه تنها برای CS5 مفید است، بلکه برای اکثر نسخه های فتوشاپ معتبر است.

2. Photoshop Toolbox Reference
مرجع-فتوشاپ-toolbox-enhance-work- بهره وریمرجع جامع آموزش جعبه ابزار فتوشاپ است. شما می توانید بر روی هر ابزار کلیک کنید تا ویدیو آن را مشاهده کنید. اگر شما تازه شروع به فتوشاپ کرده اید بسیار مفید است، حتی حتی کاربران با تجربه می توانند چیزی مفید در اینجا پیدا کنید.


3. Photoshop Etiquette


مانیفست ابداع فتوشاپ برای طراحان وب است فهرستی از پیشنهادات مفیدی و ظریف برای سازماندهی اسناد فتوشاپ .
منابع عمومی، PSDs

آبی-vertigo-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریBlue Vertigo یک سایت طراحی سایت بزرگ است که در سال 2003 تاسیس شد. شما می توانید تقریبا هر چیزی را پیدا کنید - از بازار عکس های سهام و پایان دادن به سایت های طرح رنگی.
1.1. ابرهای گرافیکی
1. Blue VertigoGraphicClouds.com یک وبلاگ طراحی وب با ارائه منابع با کیفیت بالا فتوشاپ با فایل های PSD اصلی و سایر منابع طراحی گرافیک مانند بافت، آیکون، الگو، براش و قلم مویی است.


2. Premium Pixels
Premium-pixels-photoshop-toolbox- افزایش بهره وری


3. Swift PSD
Swiftpsd-photoshop-toolbox-enhance-work- بهره وریSwiftpsd منابع خیره کننده ای را برای وب، iPhone و iPad ارائه می دهد. توسط Ed Cousins ایجاد شده است، و Swiftpsd محلی برای ارائه منابع با کیفیت بالا به طراحان در سراسر جهان است.

4. Free PSD
رایگان psd-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریPSD رایگان ارائه می دهد بسیاری از قالب های PSD با کیفیت بالا برای استفاده شما وجود دارد. شما همچنین آموزش ها، برس ها، الگوها و سایر منابع فتوشاپ نیز خواهید یافت.6. 365psd
365psd-photoshop-toolbox-enhance-work- بهره وری365psd منبع PSD برای استفاده شخصی و تجاری رایگان است. این بدان معنی است که هر PSD که دانلود می کنید می تواند در هر پروژه ای مورد استفاده قرار گیرد بدون نگرانی در مورد مجوز.

Little-psd-photoshop-toolbox- افزایش بهره وری
Psd-home-photoshop-toolbox- افزایش بهره وری9. PSD Graphics
Psd-graphics-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریPsdgraphics به عنوان یک سایت سرگرمی راه اندازی شد. شما می توانید بسیاری از ابزار رایگان برای وب مسترها و طراحان پیدا کنید. لذت بردن از فایل های PSD فتوشاپ کاملا قابل ویرایش و رایگان در این سایت تجربه کنید

افزونه و پلاگین فتوشاپ

1. Nik Software
Nik-software-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریFluid-mask-photoshop-toolbox- افزایش بهره وری
3. Topaz Labs
Topaz-labs-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریآزمایشگاه Topaz آخرین تکنولوژی تصویربرداری را ارائه می دهد . پلاگین های Topaz اگر چه رایگان نیستند، ولی من این افزونه ها را بعد از nik ترجیح می دهم.
Free Photoshop Tools

الهی-فتوشاپ-toolbox-enhancement-work- بهره وری
2. Script Arsenal
اسکریپت-آرسنال-فتوشاپ-toolbox- افزایش بهره وریاسکریپت آرسنال یک فروشگاه است که به شما امکان می دهد تا سریعا اسکریپت مورد نیاز را پیدا کرده و آن را اعمال کنید. 100+ اسکریپت آماده برای ایجاد جلوه های مختلف و بهینه سازی جریان کاری روزانه شما آماده است.


مقایسه-psd-photoshop-toolbox- افزایش بهره وری
4. Mr Stacks
Mr.-stacks-photoshop-toolbox- افزایش بهره وریStacks یک سایت اسکریپت فتوشاپ است که در حال تهیه اسلایدها، پشته ها و... است.

5. Modular Grid Pattern
Modular-grid-pattern- Photoshop-toolbox-enhancement-work-productivityگرید مدولار یک برنامه کاربردی برای طراحان وب است که به شما کمک می کند به سرعت و به آسانی یک شبکه مدولار در فتوشاپ، Adobe Fireworks، GIMP، Microsoft Expression Design و غیره ایجاد کنید. برای استفاده از برنامه به طور مستقیم در فتوشاپ، فقط باید پسوند مناسب را دانلود و نصب کنید.


Foxguide-photoshop-toolbox-enhancement-work- بهره وریمقالات مرتبط
محبوب ترین نرم افزارهای گرافیکی رایگان
محبوب ترین نرم افزارهای گرافیکی رایگان

لیست ۵۰ تایی از خلاقانه ترین عکس های ویرایش شده
لیست ۵۰ تایی از خلاقانه ترین عکس های ویرایش شده

100  فونت  خلاقانه برای طراحی تایپوگرافی زیبا
100 فونت خلاقانه برای طراحی تایپوگرافی زیبا
 
بالا