تولید صندلی اداری

maral43

کاربر تازه وارد
تازه وارد
تولید صندلی اداری


امروزه معمولا تمامی صندلی اداری ها با روکش چرم وارد بازار می شود و دیگر کمتر کارخانه ای را می بینید که صندلی اداری را بدون چرم تولید کند. اما بعضی کارخانه ها همصندلی اداری با چرم مصنوعی تولید می کنند که به همین دلیل امروز می خواهیم تفاوت ها چرم مصنوعی و چرم طبیعی را بیان کنیم تا به راحتی بتوانید صندلی اداری با چرم طبیعی را انتخاب کنید.
چرم طبیعی در واقع ماده ای نرم و بادوام است که از دباغی پوست حیوانات به ویژه گاو تولید می شود و تفاوت پوست دباغی شده با نوع دباغی نشده آن در این است که اگر پوست دباغی نشده مرطوب شود فاسد می شود ولی پوست دباغی شده که از آن چرم درست می شود اگر دوباره مرطوب بشود فاسد نمی شود و این نوع پوست دباغی شده برای تولید صندلی اداری بسیار مناسب است.
اما نیاز روز افزون بشر به چرم طبیعی و با وجود محدودیت در تولید آن و همچنین هزینه بالای تولید آن باعث شد تا بشر به فکر تولید ماده ای جایگزین چرم طبیعی بشود که این ماده چرم مصنوعی نام دارد که از طریق روش های حرارتی تولید می شود.که امروزه بیشتر صندلی اداری ها با چرم مصنوعی تولید می شوند .
تفاوت چرم طبیعی و چرم مصنوعی ای که در تولید صندلی اداری استفاده می شود در این است که چرم طبیعی طرح منظمی ندارد و دارای بوی خاصی است و همچنین پشت چرم طبیعی حالت خاصی دارد.
 

marjan.rad

عضو سایت
تازه وارد
رایج ترین دلایل تعمیر صندلی اداری شهرری

عمده ترین دلایلی که منجر به خرابی صندلی اداری و در نتیجه نیاز به تعمیر آن می شود، عبارت اند از:

۱٫ شکستن دسته صندلی؛

اگر به دسته صندلی خود بیش از حد فشار وارد کنید، دچار شکستگی شده و نیاز به تعمیر دارد.

۲٫ عدم حرکت روان و راحت چرخ‌ها؛

با توجه به اینکه اکثر صندلی‌های اداری، از نوع چرخ‌دار هستند، ایجاد اختلال در حرکت صحیح آنها یکی دیگر از دلایل رایج خرابی صندلی اداری است.

معولاً گیر کردن پرز و کرک داخل چرخ‌های صندلی مانع حرکت روان آنها شده و باعث می‌شود که شما نیاز به تعمیر صندلی چرخدار اداری و تعمیر صندلی گردان داشته باشید.

سعی کنید که چرخ‌های صندلی اداری خود را هر چند وقت یکبار به طور کامل تمیز کنید تا با این مشکل مواجه نشوید، اما اگر به هر دلیلی نتوانستید این کار را خودتان انجام دهید، می‌توانید روی راهنمایی‌ها و کمک‌های متخصصین ما در پین ورک حساب کنید.

۳٫ گشادی کنیک پایه و پوسته صندلی؛

استفاده مداوم از صندلی اداری، در نهایت منجر به گشاد شدن کنیک پایه و پوسته آن می‌شود. اگر شغل‌تان به گونه ایست که دائماً مجبور به استفاده از صندلی اداری هستید، لازم نیست که نگران باشید.چراکه ما در پین‌ورک، با داشتن بهترین و ماهرترین تکنسین‌ها می‌توانیم صندلی اداری شما را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت تعمیر کنیم.

۴٫ خراب شدن پشتی صندلی و شکستن مکانیزم آن؛

خرابی پشتی صندلی اداری، یکی دیگر از مشکلاتی است که باعث می‌شود شما نیاز به تعمیرکار داشته باشید.

استفاده نادرست از قفل کن صندلی، ممکن است شما را با این مشکل روبرو کند.علاوه بر این، شکستن مکانیزم صندلی اداری نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که در صورت عدم استفاده درست از قفل کن ایجاد می‌شود.بنابراین، توصیه می‌کنیم که بلافاصله بعد از خرید صندلی اداری، نحوه کار کردن با قفل کن آن را یاد بگیرید.

۵٫ تخلیه گاز جک صندلی اداری؛

جک، مهمترین عنصر در صندلی‌های اداری بوده و وظیفه بالا و پایین بردن آن را برعهده دارد.اگز جک صندلی اداری بالا باشد و بر روی آن بپرید، به احتمال زیاد گاز آن خالی می‌شود و نیاز به تعمیر جک صندلی خواهید داشت.در چنین مواقعی، تنها راهکار پیش روی شما کمک گرفتن از یک تعمیرکار حرفه‌ای و مجرب است.

۶٫ خرابی ابر و فوم صندلی؛

خیس شدن فوم صندلی اداری و نفوذ آب در آن یکی دیگر از دلایل مراجعه دارندگان این وسیله به تعمیرکاران حرفه‌ای است.خشک کردن ابر و فوم صندلی‌های اداری، کار راحتی نیست و اصول خاص خودش را دارد.

تعمیر جک صندلی در شهر ری،

 
بالا