تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

مشاوران برتر

عضو سایت
تازه وارد
آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد جزو آزمون هایی است که داوطلبان بسیاری پس از اتمام مقطع کارشناسی گرایش به شرکت دارند. سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله آزمون مذکور را برگزار می کند و داوطلبان می بایست با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام کارشناسی ارشد اقدام کنند. معمولا پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیانی وجود دارند که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، سازمان سنجش فرصت مجددی را تحت عنوان "تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد" را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.
سازمان سنجش آموزش کشور معمولا فرصت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد را طی اطلاعیه ای که منتشر می کند، 2 الی 3 روز اعلام می نماید.
تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401
جاماندگان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، معمولا اولین سوالی که در ذهن خود دارند، این است که: آیا امکان ثبت نام برای آن ها فراهم نخواهد بود؟ معمولا پس از اتمام زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، فرصت مجدد ثبت نام برای آن دسته از داوطلبانی که نتوانسته اند در مدت زمان معین، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند، در نظر گرفته می شود.
متقاضیان می بایست با مراجعه به صفحه الکترونیکی سازمان سنجش و دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و مطالعه کامل آن و کسب اطلاع از نحوه ثبت نام ارشد مقدمات نام نویسی خود را فراهم آورند.
منبع: مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد
 
بالا