بیوتی سنتر

cehes

کاربر تازه وارد
تازه وارد
بیوتی سنتر
اشتراک‌گذاری توییت در واتساپ
لیست اولیه تجهیزات پزشکی رایج مورد نیاز در یک بیمارستان به درمان های برنامه ریزی شده در بیمارستان بستگی دارد. یک بیمارستان عمومی معمولی یا بیمارستان مراقبت های ثانویه نیازهای اولیه پزشکی جامعه را برآورده می کند. تخصص های اساسی که یک بیمارستان عمومی با آنها سروکار دارد عبارتند از:

زایمان
اطفال
داروی عمومی
جراحی عمومی
ارتوپدی
با رعایت موارد فوق، بخش‌ها در بیمارستان‌های عمومی هستند

برای مشاوره سرپایی
آزمایشگاه تشخیصی و تصویربرداری
اتاق کار
راه اندازی OT
بخش های بستری
آی سی یو
سایر بخش های پشتیبانی مانند داروسازی، CSSD، سوابق پزشکی و غیره.


برای دریافت لیست تجهیزات مورد نیاز برای یک بیمارستان عمومی با برآورد هزینه فقط 1000 روپیه با ما تماس بگیرید.

یا با ما تماس بگیرید +917019759765

لیست مبلمان و تجهیزات پزشکی OPD
تجهیزات و اثاثیه اتاق مشاوره OPD معمولاً شامل میز و صندلی پزشک، نیمکت معاینه، صندلی / مدفوع بیمار و منابع رایج می تواند شامل دستگاه BP، دستگاه نوار قلب، دماسنج و غیره باشد.

آزمایشگاه تشخیصی و تصویربرداری
یک آزمایشگاه پایه یا آمار معمولاً شامل شمارنده سلولی، آنالایزر بیوشیمی، میکروسکوپ، انکوباتور، سانتریفیوژ و یخچال است. حتی اگر بیشتر تحقیقات دیگر خارج از منبع باشد، این تجهیزات اولیه برای پشتیبانی از یک مرکز مراقبت ویژه مناسب مورد نیاز است. علاوه بر این، یک دستگاه اولیه اشعه ایکس و سونوگرافی برای اهداف زایمان و جراحی عمومی / ارتوپدی ضروری است. امکانات کوچکی که توانایی پرداخت اشعه ایکس دیجیتال را ندارند، یک پرتو ایکس HF به همراه سیستم CR را برای دیجیتالی کردن تصاویر انتخاب می کنند.

برای فهرست دقیق تجهیزات تشخیصی و تصویربرداری و برآورد هزینه، بررسی کنید - https://www.primedeq.com/blog/cost-of-diagnostic-lab-equipment/

1. دستگاه های EKG/ECG
دستگاه‌های الکتروکاردیوگرام (EKG یا ECG) فعالیت الکتریکی قلب را در یک دوره زمانی ثبت می‌کنند و به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهند تا ریتم کلی قلب را کنترل کرده و هرگونه ناهنجاری را در یک فرد شناسایی کنند.

در طی آزمایش نوار قلب، الکترودهایی روی پوست قفسه سینه قرار می‌گیرند و به ترتیب خاصی به دستگاه نوار قلب متصل می‌شوند و با روشن شدن آن، فعالیت الکتریکی قلب را اندازه‌گیری می‌کنند. ECG یک تجهیزات تشخیصی اولیه در لیست تجهیزات پزشکی حتی برای یک کلینیک است.

مارک های موجود عبارتند از BPL Cardiart 7108، Cardiart 6208 view، Cardiart ar 1200 view، Bionet، Contec ECG 100G، ECG 90A، ECG 300G، ECG 1200 G، Schiller Cardiovit AT-1 G2، Cardiovit 10 Plus، Cardiovit1، AT0. Cell-G، Nihon Kohden Cardiofax M، Niscomed، Sunshine، Technocare و دیگران.

روپوش پزشکی زنانه

قیمت خرید رول ملحفه
2. آنالایزر هماتولوژی / شمارنده سلولی
آنالایزرهای هماتولوژی عمدتاً برای اهداف بیمار و تحقیقاتی برای تشخیص بیماری با شمارش سلول های خونی و نظارت بر آن استفاده می شود. آنالایزرهای پایه یک شمارش کامل خون را با یک شمارش گلبول های سفید دیفرانسیل سه بخشی نشان می دهند. آنالایزرهای پیشرفته سلول را اندازه گیری می کنند و می توانند جمعیت سلولی کوچک را برای تشخیص بیماری های خونی نادر تشخیص دهند.

مارک های موجود عبارتند از Beckman Coulter AcT Diff II، AcT 5diff Cap Pierce، Abbott، Horiba ABX-MICROS-60، Unitron Biomedical، Hycel، Sysmex XP100 و غیره.3. آنالایزر بیوشیمی
آنالایزرهای بیوشیمی تجهیزاتی هستند که برای اندازه گیری غلظت مواد شیمیایی در یک فرآیند بیولوژیکی استفاده می شوند. این مواد شیمیایی در فرآیندهای بیولوژیکی مختلف در مراحل مختلف استفاده می شوند. آنالایزر خودکار یک تجهیزات پزشکی است که در آزمایشگاه برای اندازه گیری سریع مواد شیمیایی مختلف با کمک کمتر انسانی استفاده می شود.

برندهای موجود عبارتند از: Biosystem، Elitech، Robonik، Abbott Architect 14100، Architect C18200، Architect 4000، Horiba Pentra C 400، Pentra C200، Thermo Scientific Indiko، Dia Sys Respons 910، BiaSys Respons 910، Bisome 910. Hy-Sac، Rayto، Chemray-420، Chemray-240، Biosystem BTS 350، 150 test/H A 15، Erba XL 180، XL 200 و دیگران.
کپسول 40 لیتری اکسیژن

دستکش نیتریل مالزی
 
بالا