بهترین ربات های پیدا کننده اهنگ تلگرام ایرانی و خارجی

neda5280

عضو سایت
تازه وارد
1413
در ادامه نیز 2 ربات‌ دانلود آهنگ خارجی تلگرام را برایتان معرفی می‌کنیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها به جدیدترین و محبوب‌ترین آهنگ‌های دنیا دسترسی داشته باشید.

1. ربات آهنگ یاب تلگرام SpotyBot
یکی از معروف‌ترین ربات های دانلود آهنگ تلگرام خارجی، SpotyBot است که می‌توانید با آیدی @SpotyBot آن را جستجو کرده و به موسیقی‌های خارجی موردنظر خود گوش دهید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید آهنگ‌ها را دانلود کنید. برای جستجوی آهنگ فقط کافی است که پس از @SpotyBot نام آهنگ مدنظرتان را بنویسید و ربات، آهنگ را برایتان پیدا می‌کند. همچنین با جستجو بر اساس نام خواننده، تمامی آهنگ‌های او در کمتر از 30 ثانیه برایتان آورده می‌شود.

2. ربات پیدا کننده اهنگ Scdlbot
Scdlbot یکی دیگر از ربات های دانلود آهنگ تلگرام خارجی است و با استفاده از این ربات می‌توانید فایل MP3 آهنگ‌ها را از طریق SoundCloud و YouTube دانلود کنید. کیفیت آهنگ‌ها نیز به دو صورت 128 و 320 کیلوبایت است. همچنین لینک‌های آهنگ را می‌توانید در این ربات وارد کرده و ربات، ترانه را برایتان دانلود می‌کند. با استفاده از این ربات می‌توانید به آهنگ‌های کشورهای مختلف و همچنین سبک‌های مختلف گوش دهید و آن‌ها را دانلود کنید.

3. ربات اهنگ تلگرام Ahangify
کانال دنیای ترانه یک ربات به‌نام آهنگیفای دارد که یک ربات آهنگ درخواستی در تلگرام به‌حساب می‌آید. ربات دنیای ترانه اما از شما می‌خواهد نام خواننده و ترانه را باهم وارد کنید. سپس می‌توانید آهنگ موردنظرتان را از آن دریافت کنید.

4. ربات جستجوی اهنگ Ahangify_Bot ؛ بهترین ربات آهنگ یاب تلگرام
یکی از بهترین بهترین ربات های موزیک تلگرام بی‌شک ربات آهنگیفای است که شامل مجموعه عظیمی از آهنگ‌های قدیمی و جدید است و به همین دلیل، میلیون‌ها کاربر نیز دارد. شما از طریق آیدی Ahangify_Bot@ می‌توانید آن را پیدا کنید. در زیر به امکانات این ربات اشاره می‌کنیم:
استفاده رایگان از این ربات
سرعت بالا در دانلود آهنگ
راهنمای فارسی برای کاربران
امکان اشتراک آهنگ با دوستانتان
قابلیت مشاهده آهنگ‌های محبوب هفته و یا ماه اخیر
دانلود آهنگ با کیفیت بالا
امکان اضافه کردن خواننده مدنظرتان به فهرست خوانندگان مورد علاقه و اطلاع از آهنگ‌های تازه منتشر شده آن خواننده

5. بات دانلود آهنگ تلگرام Ahangyab
آهنگ یاب نیز یک ربات تلگرام برای دانلود آهنگ است که از طریق @ahangyab می‌توانید آن را جستجو کنید. این ربات نیز کاملا رایگان بوده و از طریق جستجو با نام خواننده موردنظرتان، می‌توانید به تمامی آهنگ‌های او دسترسی پیدا کنید. تمامی آهنگ‌ها در این ربات با فرمت MP3 بوده و شامل کیفیت‌های مختلف برای دانلود می‌شود.

6. ربات آهنگ یاب HeadphoneBot
هفتمین ربات در بین بهترین ربات های دانلود آهنگ تلگرام پلازا، ربات هدفون است که با آیدی @headphonebot می‌توانید وارد این ربات شوید. امکانات این ربات آهنگ تلگرام شامل موارد زیر می‌شود:
جدیدترین آهنگ‌های ایرانی
آلبوم‌های جدید خوانندگان
جدیدترین آهنگ‌های خارجی
پرطرفدارین‌ترین آهنگ‌های هفته
قابلیت درست کردن پلی لیست مورد علاقه خودتان
امکان جستجو آهنگ با ارسال ویس و خواندن بخش کوتاهی از آهنگ

منبع: پلازا
 
بالا