اگه می خوای پیج اینستاگرامت سریع رشد کنه ، از چند تا نکته غافل نشو!

parsam

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام دوستان ، بنده برحسب تجربه چهار تا نکته مهم در رشد سریع پیج اینستاگرام را با شما عزیزان در میان می گذارم . امیدوارم برای شما مفید واقع بشه.

خرید فالوور ایرانی واقعی و فعال در اینستاگرام
یکی دیگر از رایج ترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام که در چند سال اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته، خرید فالوور ایرانی فعال واقعی اینستاگرام است. در واقع در این روش کاربرانی که می خواهند فالوورهای خود را در لحظه افزایش دهند، با پرداخت هزینه به وب سایت های موجود تعداد فالوور مورد نظر را خریداری می کنند.

بهینه کردن نام و عکس پروفایل اینستاگرام

به طور کلی بهینه سازی پروفایل اینستاگرام بر روی سئو پیج تاثیر زیادی دارد؛ هر چه پیج شما سئو بهتری داشته باشد، در نتایج سرچ بیشتر نمایش داده می شود. لذا برای افزایش فالوور اینستاگرام از طریق بهینه سازی پروفایل، ابتدا نام کاربری خود را بهینه سازی کنید. می توانید حوزه فعالیت خود را در اینستاگرام سرچ کنید و نام آنها را بررسی کنید. نام برندهایی که در سرچ دیده می شوند شفاف و جذاب هستند. برای برند خود از نامی استفاده کنید که به حوزه فعالیت شما نزدیک است. این می تواند بر روی افزایش فالوور اینستاگرام و سئو پیج تاثیر مثبتی داشته باشد.


استخدام تولید کننده محتوا حرفه ای اینستاگرام

قطعا فردی که تخصص تولید محتوا تصویری دارد، می تواند بهتر از کاربر عادی تولید محتوا اینستاگرام انجام دهد. در نتیجه به شما پیشنهاد می کنیم برای بهبود محتوای پیج خود، فرد را تنها برای تولید محتوا استخدام کنید. اگر تولید محتوا به خوبی انجام شود، خودتان در طی روند فعالیت از افزایش فالوور اینستاگرام و بهبود دیگر نقاط مطلع می شوید.

بروزرسانی هشتگ های پست اینستاگرام

در بخش های قبلی دانستید که استفاده از هشتگ، چه میزان در افزایش فالوور اینستاگرام تاثیرگذار است؛ اما دقت داشته باشید که پیج شما نیاز به تعویض هشتگ پست های گذشته خود دارد. در واقع پستی که ماه های گذشته منتشر شده است، بیشترین بازدید را در ادامه فعالیت از طریق هشتگ هایی که در آن درج شده دریافت می کند. اما نکته مهم این است که هشتگ های تکراری برای همیشه بازدید خوبی ندارند.

در واقع هشتگ ها با کم و زیاد شدن بازدید، جایگزین هم می شوند. در نتیجه سعی کنید از هشتگ های پربازدید و جایگزین مطلع شوید و از آن ها در کپشن پست های گذشته خود استفاده کنید.
 

clinicseo

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام آیا خودتون هم در این زمینه مشاوره میدین به کسانی که میخوان در این حوزه کارن کنن
 
بالا