Tajhizatpezeshk

کاربر تازه وارد
تازه وارد
خواص مزوتراپی مو برای افراد زیباجو چیست؟ از این روش علاوه بر ترمیم و تقویت مو برای ترمیم پوست، حذف چربی در نواحی بازو، پاها، ران، باسن و صورت استفاده می‌شود. همچنین مزوتراپی مو روش مفیدی برای درمان ریزش موی سکه‌ای یا آلوپسی نیز است. سرنگ لوئرلاک آوا در موارد پیشرفته‌تر از مزوتراپی برای کاهش سلولیت پوست، رفع چین و چروک‌، سفتی پوست و حتی برای سفید شدن پوست بهره گرفته می‌شود.
هورمون‌هایی نظیر کلسی تونین و تیروکسین و آنزیم هایی نظیر کلاژناز و هیالورونیداز منجر به تحریک ناحیه‌ی مزودرم و تقویت ریشه‌های ضعیف می‌شود. عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها و مواد معدنی موثر از دیگر ترکیبات این داروها هستند. در حال حاضر انواع مزوتراپی مو به دلیل تاثیرات مثبت و زودبازده آن‌ها مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. به طور کلی مزوتراپی مو با توجه به محل انجام و هدف درمان به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود. برخی از انواع مزوتراپی عبارتند از:
  1. مزوتراپی دور چشم با هدف جوانسازی
  2. مزوتراپی لاغری با هدف حذف چربی
  3. مزوتراپی جوانسازی با هدف سفت کردن پوست
  4. مزوتراپی صورت با هدف جوانسازی و روشن کردن پوست
  5. مزوتراپی مو با هدف تقویت ریشه و افزایش رشد
مزوتراپی مکانیکی
پزشک در ناحیه آسیب دیده میکرو سوراخ ایجاد می‌کند که باعث رشد مو می‌شود. این حرکت باعث تولید کلاژن و الاستین شده و تشکیل بافت‌های جدید در مو کمک می‌کنند. در طی این فرآیند، هیچ آسیبی به کلاژن موجود وارد نمی‌شود.
 
بالا