اسپانیا تماماً خورشید، شن و ماسه است؟

cehes

کاربر تازه وارد
تازه وارد
فکر می‌کنید اسپانیا تماماً خورشید، شن و ماسه است؟ با لیست 30 حقیقت ما در مورد اسپانیا که ممکن است ندانید دوباره فکر کنید.

در مورد اسپانیا چقدر می دانید؟ اگر به این کشور مهاجرت می کنید، ایده خوبی است که کمی بیشتر در مورد خانه جدید خود بیاموزید. برای کمک به شما، لیستی از حقایق مورد علاقه خود در مورد اسپانیا را که ممکن است ندانید گردآوری کرده ایم. از برهنگی قانونی گرفته تا موش‌های جادویی، و همه چیز در این میان، در اینجا 30 حقیقت آموزنده و جالب وجود دارد که ممکن است شما را شگفت‌زده کند.

بابل
می خواهید در تولدو صحبت کنید؟ یا در کوردوبا گفتگو کنید؟ با برنامه یادگیری زبان Babbel از ماجراجویی اسپانیایی خود بیشتر بهره ببرید. طیف وسیعی از دوره های حرفه ای زبان اسپانیایی آنها باعث می شود که در کمترین زمان مانند یک محلی صحبت کنید. امروز Babbel را دانلود کنید و سفر اسپانیایی خود را شروع کنید!

بابل
برنامه را دریافت کنید
1. دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا
اسپانیا - یا پادشاهی اسپانیا، به این کشور عنوان رسمی خود را می دهد - پس از فرانسه، دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا است. اگر جزایر قناری و سرزمین‌های اسپانیا را در امتداد خط ساحلی شمال آفریقا در نظر بگیرید، مساحت آن حدود 506000 کیلومتر مربع است.

2. یک بار تعدادی پادشاهی جداگانه
مانند بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر، چیزی که ما به عنوان اسپانیای امروزی می شناسیم، زمانی مجموعه ای از پادشاهی های منفرد بود. در قرن پانزدهم زمانی که فرناندو آراگون و ایزابل از کاستیل ازدواج کردند و پادشاهی های مربوطه خود را متحد کردند، این امر تغییر کرد. و اگر فکر می کردید یادگیری یک زبان جدید به اندازه کافی سخت است، بیشتر این پادشاهی ها زبان مخصوص به خود را نیز داشتند!

3. خانه دومین زبان پرمخاطب جهان
تخمین زده می شود که حدود 440 میلیون اسپانیایی زبان مادری در سراسر جهان وجود دارد که پس از ماندارین در رتبه دوم قرار دارد. اما در حالی که اسپانیایی زبان رسمی اسپانیا است، زبان‌های منطقه‌ای کاتالان، باسک (Euskara) و گالیسی (Galego) همگی در مناطق مربوطه خود دارای وضعیت رسمی هستند.
https://sateltablo.com/electrical-panel/capacitor-bank


زنان در حال صحبت با اسپانیا
4. برهنگی در اسپانیا قانونی است
با آب و هوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های معتدل و مرطوب، ممکن است وسوسه شوید زمانی که در اسپانیا هستید از خانه خارج شوید. با 3000 ساعت آفتابی در سال، مکان‌های بهتری نیز برای برنزه کردن خود وجود دارد. و هر طبیعت‌شناس تازه‌ای در آنجا خوشحال می‌شود که بداند برهنگی در اسپانیا قانونی است، اگرچه در بسیاری از مکان‌ها نامناسب تلقی می‌شود.

5. دارای پنجمین جمعیت در اروپا است
اسپانیا خانه 47 میلیون نفر است، و در حالی که ممکن است فکر کنید شلوغ به نظر می رسد، در واقعیت، سه چهارم جمعیت در مناطق شهری زندگی می کنند. به عنوان مثال، حدود 6.5 میلیون نفر در منطقه بزرگ مادرید زندگی می کنند، در حالی که 5.5 میلیون نفر در منطقه بزرگ بارسلونا زندگی می کنند. این بدان معناست که هر دو شهر جمعیت بیشتری نسبت به نیوزلند دارند.
آیشم
 
بالا