Recent content by siinaa

 1. S

  تصفیه فاضلاب صنعتی

  به دلیل کاربرد بسیار شبیه این دو پمپ، نحوه انتخاب پمپ شناور و کفکش امری دشوار به نظر می آید. موارد ذکر شده در پایین به صورت کامل، تفاوت پمپ کفکش و شناور را مطرح کرده است.
 2. S

  نمونه کارنامه های قبولی دکتری فنی و مهندسی 1399

  برای ویژگی های ژنراتور استامفورد، میتونه به موارد فراوانی اشاره کرد این نوع ژنراتورها از قابلیت استفاده جهت انواع دستگاه های پر قدرت برخوردار بوده و نیز دارای برخی قطعات و تجهیزات جانبی هستند که برای انجام عملیات های خارج از فضای کارخانه و در محیط های رو باز کاربردی هست.
 3. S

  سیستم کسب درآمد دیجی کالا چیست؟

  دیزل ژنراتور یک دستگاه تولید برق است که در صرفه جویی برق خیلی کمک میکنه و انواع متفاوتی دارد مثل دیزل ژنراتور استامفورد و دیزل ژنراتور مکالته و...
 4. S

  آموزش حرفه‌ای برنامه طراحی راینو

  دیزل ژنراتور ها را بر اساس مدل های که دارد قیمت گذاری میکنن پس قیمت دیزل ژنراتور ها باهم تفاوت دارد که براساس مدل و تاریخ تولید است .
 5. S

  برطرف کردن نشتی آب ظرفشویی

  استفاده از پمپ های شناور و کفکش می تونه راه حل خوبی برای صرفه جویی در آب باشد.
 6. S

  سوالات رایج سئو سایت

  سلام بهترین روش برای انتخاب دیزل ها کسب کردن اطلاعات مفید من اطلاعات کافی درباره دیزل ژنراتور استامفورد ندارم لطفا کمکم کنید.
 7. S

  پردازش ابری به چه معناست ؟

  استفاده از دیزل های ژنراتور استامفورد و ... خیلی راحت شده به دلیل پیشرفته شدن مدل های دیزل می توان به راحتی انتخاب کرد و برمبنای مدل سفارش داد.
 8. S

  علت جمع شدن آب در جامیوه ای و کف یخچال

  نحوه انتخاب پمپ شناور و کفکش امری دشوار پمپ شناور دارای چندین پروانه، اما پمپ کف کش یک یا نهایتا دو پروانه را دارد. پمپ شناور با داشتن تعداد پروانه بیشتر، مزیت های بیشتری دارد. یکی از این مزایا، تولید فشار بیشتر نسبت به نوع کفکش هست.
 9. S

  تاثیر عنوان متا و توضیحات متا روی سئو

  دستگاه پمپ شناور و کفکش از بخش های گوناگونی تشکیل شده است که این دو نوع پمپ از ویژگی های خاصی برخوردار است .ممنون میشم درباره این موضوع مطالبی بزارید.
 10. S

  آشنایی کامل با اصطلاحات اینستاگرام

  به طور خلاصه کار کرد موتور دیزلی به این صورت است که ابتدا هوا وارد سیلندر می شود , سپس به وسیله پیستون هوا به شدت در سرسیلندر متراکم می شود و سپس بعد از داغ شدن بسیار شدید هوا در این نقطه , سوخت به درون هوای داغ شده پاشش می شود و منفجر شده سپس پیستون را به سمت پایین حل می دهد .
 11. S

  بهبود سرعت سایت

  سلام دستگاه تولید برق که اسم تخصصی آن دیزل ژنراتور است از مدل های مختلفی تشکیل شده و قیمت دیزل ژنراتور بستگی به مدل دیزل ها دارد .
 12. S

  مراحل مهم در طراحی اپلیکیشن

  طراحی ژنراتور مکالته ایتالیا به صورتی می باشد که می تواند در هر نوع شرایطی عملکرد مناسبی داشته باشد، به دلیل همین طراحان کمپانی مکالته نکاتی را در ساختار ژنراتورهای مکالته بکار برده اند که سبب تفاوت این ژنراتور با دیگر ژنراتورهای موجود در بازار شده است. به طور مثال در قسمت استاتور که ثابت است...
 13. S

  MySQL چیست؟ همه چیز درباره‌ی MySQL و کاربرد آن

  دیزل ژنراتورهای کوچک تا ۲۵۰ کیلو ولت آمپر نه تنها برای تولید برق اضطراری بلکه به جهت تامین برق مورد نیاز به صورت مستمر یا در زمان اوج مصرف و یا حتی در زمانی که کمبود زنراتورهای بزرگتر حس می‌شود استفاده می‌شوند. کشتی‌ها و بسیاری از وسائل نقلیه بزرگ زمینی مانند قطارها نیز از دیزل ژنراتور نه فقط...
 14. S

  خودروسازی آلمان

  پمپ شناور نیز مانند پمپ کف کش از نوع پمپ های سانتریفیوژ مستغرق می باشد و جهت انتقال آب از چاه مورد استفاده قرار می گیرد. موارد استفاده از پمپ شناور و کفکش چاه عمیق صنایع کشاورزی/ صنایع باغبانی /صنایع نفت و گاز استفاده میشود .
 15. S

  درب ضد شیک و زیبا

  این ژنراتورهای استامفورد از قابلیت استفاده جهت انواع دستگاه های پر قدرت برخوردار بوده ژنراتور استامفورد دارای برخی قطعات و تجهیزات جانبی می باشند. قبل از اجاره دیزل ژنراتور بهتر است در مورد ویژگی های این محصول اطلاعات لازم به دست آورید.
بالا