5 ترفندافزایش ترافیک طراحی وب سایت

hostcode2

کاربر تازه وارد
تازه وارد
5 ترفندافزایش ترافیک طراحی وب سایت

5 ترفند افزایش ترافیکطراحی وب سایت: در این مقاله قصد داریم شما کاربران عزیز را با 5 مورد از ترفند های تاثیر گذار در افزایش ترافیک طراحی وب سایت تان آشنا نماییم لذا اگر به این موضوع علاقه مند می باشید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .
1)طراحی سایتبا کیفیت :
اگر قصد راه اندازی یک وب سایت را دارید دو انتخاب پیش روی شما می باشد :
• استخدام طراح سایت به منظور طراحی سایت اختصاصی
• استفاده از قالب های وب سایت آماده . البته برخی از این قالب ها به صورت رایگان و برخی دیگر با هزینه های ناچیز قابل خریداری می باشند .
2) قابل مشاهده بودن بخش تماس با ما :
یکی از مهم ترین کاراکتر ها در افزایش ترافیکطراحی وب سایت، ارائه اطلاعات تماس وب سایت به صورت قابل مشاهده می باشد . اگر شما صاحب یک شرکت مجازی می باشید نیازی به درج آدرس نمی باشد و تنها ایمیل و شماره تلفن شما کفایت می کند . اگر اطلاعات تماس شما به درستی در اختیار کاربران طراحی سایت تان قرار نگیرد نمی توانید معامله ای انجام دهید .
3) معرفی محصولات و خدمات وب سایت :
یکی از صفحاتطراحی سایتتان را به نمایش کالا ها و خدمات وب سایت تان اختصاص دهید . هم چنین برای هر یک از محصولات تان توضیحاتی مختصر در نظر بگیرید تا کاربر بتواند به راحتی برای خرید از وب سایت شما تصمیم بگیرد .
4) درج ساعت کاری :
این موضوع یکی از ضروری ترین امور برای کسب و کار های اینترنتی و به خصوص کسب و کار هایی که در ساعات به خصوصی کار می کنند ، می باشد .
5) درج سابقه و فعالیت های شرکت :
اگر شرکت شما نوپا و تازه تاسیس نیز می باشد قطعا این نکته را رعایت کنید و از انگیزه ها و اهداف خود در این بخش استفاده کنید . هم چنین اگر کسب و کارتان به درستی ثبت شده است ، می توانید از جزئیات ثبت نیز در سابقه ی شرکت تان استفاده کنید .
 
بالا