یک مرجع خوب اشپزی ایرانی

yummy boards

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام به همگی!
ما یک تیم هنری هستیم که در طی یک اقدام جالب یک کانال یوتوب به اسم Yummy Boards راه انداختیم تا غذاهای اصیل ایرانی را با تمامی فنون و نکات ریز پخت و پز آموزش بدیم.
ویدیوهای ما زیر پنج دقیقه بوده و هرکدام بالای ده زیرنویس دارند.
راستی شما میتونید دستورپخت کامل به همراه مواد اولیه همه غذاها ، دسرها، سوپ ها و آشها را داشته باشید
شما میتونید با ورود به یوتوب عضو کانال ما بشید و ما را در مسیر ساخت ویدیوهامون همراهی کنید!

آدرس کانال یوتوب ما: https://www.youtube.com/channel/UCo3M-k4...avGS95FCsQآدرس اینستاگرام ما:https://www.instagram.com/yummyboards.official/

منتظرتونیم!
 

cook

کاربر تازه وارد
تازه وارد
آموزشگاه شیرینی پزی در تهران
ما محصولاتی را انتخاب کرده‌ایم که فکر می‌کنیم شما دوست خواهید داشت و ممکن است از پیوندهای این صفحه کمیسیون دریافت کنید. در مورد اینکه چرا می‌توانید به نظرات BBC Good Food اعتماد کنید، بخوانید. این صفحه در مارس 2020 به روز شد.
کتاب آشپزی طب سنتی


یک کتاب آشپزی خوب می تواند طرز غذا خوردن شما را متحول کند. در اینجا، سرآشپزهای برتر و نویسندگان غذا کتاب هایی را به ما می دهند که آنها را به سرآشپزهایی که امروز هستند تبدیل کرده است.

برای راهنمایی‌های بیشتر خریداران، از بخش نظرات ما دیدن کنید تا بیش از 400 مورد از جمله کتاب‌های آشپزی و تجهیزات آشپزخانه را بیابید. برای یک هدیه شخصی خاص، یک کتاب آشپزی سفارشی My BBC Good Food را که با دستور العمل های سه گانه آزمایش شده ما پر شده است، تهیه کنید، یا یکی از دوره های آشپزی آنلاین ما را با یکی از دوستان اهل غذا پذیرایی کنید.

تبلیغات
 
بالا