کنترل از راه دور قفل دیجیتال هوشمند

ava96

عضو سایت
تازه وارد
در دنیایی زندگی می کنیم که مدارس مکان هایی هستند که معلمان از آن ها جهت آموزش ذهن دانش آموزان استفاده می کنند و دانش آموزان نیز جهت یادگیری در این مکان ها باید از تمرکز لازم برخوردار باشند. به همین دلیل مدارس باید از امنیت لازم در برابر تهدیدات و نگرانی های خارجی برخوردار باشند. روش های مختلفی جهت افزایش امنیت مدارس وجود دارد اما بهترین گزینه قفل دیجیتال هوشمند می باشد.

قفل هوشمند چگونه به افزایش امنیت مدارس کمک می کند؟
قفل دیجیتال هوشمند بنابه دلایل زیر باعث افزایش امنیت مدارس شده و خیال خانواده ها را کاملا از بابت امنیت فرزندان دلبندشان راحت می نماید.

– امکان اتصال قفل دیجیتال هوشمند به سایر سیستم های امنیتی
با اتصال قفل هوشمند به سایر سیستم های امنیتی مانند دوربین های امنیتی، حسگرهای امنیتی، زنگ هشدار و … می توانید امنیت کلاس ها و سایر اتاق های مدرسه را دو چندان نمایید. به عنوان مثال با دسترسی غیر مجاز به قفل دیجیتال هوشمند ، بلافاصله دوربین های امنیتی شروع فیلم برداری از محل مورد نظر نموده و همچنین زنگ هشدار به صدا در آمده و پیام هشدار نیز به تلفن همراه مدیر مدرسه و یا مکان های امنیتی مانند اداره پلیس و یا اتاق نگهبانی ارسال می گردد.

استفاده از قفل دیجیتال هوشمند جهت افزایش امنیت مدارس

همچنین در صورت تشخیص دود توسط حسگرهای ضد حریق و تشخیص دود، بلافاصله جهت تخلیه به موقع دانش آموزان و پرسنل مدرسه، درب ها به صورت خودکار باز می شوند.

– کنترل از راه دور قفل دیجیتال هوشمند
تصور کنید تهدید جدی مدرسه و دانش آموزان را تهدید می کند. در این مواقع شما فرصت کافی جهت قفل نمودن درب کلاس ها جهت حفاظت از دانش آموزان را نخواهید داشت. و یا بر اثر آتش سوزی امکان باز نمودن تمام درب ها و خارج نمودن سریع دانش آموزان وجود ندارد. قفل الکترونیکی هوشمند این مشکل را برای همیشه از بین برده است.
 
بالا