کارنامه نهایی آزمون دکتری 1400

مشاوران برتر

عضو سایت
تازه وارد
پس از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری، سازمان سنجش اقدام به انتشار کارنامه نهایی (کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه) داوطلب می‌کند. در واقع کارنامه نهایی همان «فرم انتخاب رشته» داوطلب است که تمامی انتخاب ها در آن مورد بررسی قرار گرفته است. در سال 99 "نتایج نهایی سراسری و آزاد" پس از "کارنامه نهایی" بر روی سایت این سازمان قرار گرفت. در این مقاله قصد داریم توضیحات هول محور کارنامه نهایی را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.
کارنامه نهایی دکتری 99، در آبان ماه منتشر شد. در این کارنامه تمامی انتخاب های داوطلب مورد بررسی قرار می گیرد.
زمان انتشار کارنامه نهایی آزمون دکتری 1400
هرساله داوطلبان پس از انجام فرآیند انتخاب رشته، در انتظار نتیجه نهایی آزمون خود بودند. در سال 99 لینک نتایج نهایی در تاریخ 99/08/06 و پس از کارنامه نهایی سراسری در تاریخ 99/08/01، بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. کارنامه نهایی دانشگاه آزاد در تاریخ 99/08/07 از طریق درگاه دانشگاه آزاد منتشر گردید.
پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه های سراسری از روز سه شنبه مورخ 99/08/06 برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام می بایست به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. داوطلبان دانشگاه آزاد نیز لازم است در روز چهارشنبه 99/08/07 جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه نمايند. شما عزیزان می توانید جهت دریافت خبرهای تحصیلی در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی مشاوران برتر و یا پیج اینستاگرام مشاوره تحصیلی مشاوران برتر عضو شوید.


منبع: کارنامه نهایی آزمون دکتری 1400
 
بالا