چگونه شرکت خود را به ثبت برسانیم؟

tsafir

کاربر تازه وارد
تازه وارد
خرید شرکت ثبت شده به عبارتی دیگر خرید شرکتی که آماده ی واگذاری است ، برای افرادی که فرصت و زمان کافی برای ثبت شرکت و رتبه بندی شرکت را ندارند، ‌ بسیار مناسب می باشد. اینگونه افراد قبل ازاینکه نسبت به خرید و فروش شرکت یا خرید و فروش رتبه بندی اقدام کنند باید اطلاعات کاملی در این رابطه کسب کنند تا بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه ی دلخواه در کسب و کار خود برسند.
چه نوع شرکتی ثبت کنم؟
شرکت های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود امروزه از لحاظ محبوبیت و تداول در ثبت از میان بقیه ی شرکت های تجاری، جایگاه بالاتری دارنددر ادامه ی مطلب با راه های ثبت شرکت در کرج بیشتر آشنا خواهید شد.
ثبت برند در کرج
برند یا همان علامت تجاری یک نماد برای معرفی محصولات یک شرکت است.برند باعث جدا شدن محصولات شرکت های مختلف میشود و درانتخاب محصول به خریدار کمک خواهد کرد.از این رو فضای رقابتی بوجود آمده تا بعد از ثبت شرکت اشخاص برند های مورد نظرشان را به ثبت برسانند.روزانه در شهر کرج ده ها برند تجاری به ثبت می رسد پس قبل از اینکه برند منتخبتان توسط شرکت دیگر به ثبت برسد اقدام کنید.ماده ی ۲ قانون ثبت علائم و اختراعات می گوید که تنها کسانی حق استعمال انحصاری علامت تجاری را دارند که آنرا ثبت کرده باشند.
 
بالا