چه کسانی کار داوطلبانه انجام می دهند

volunteer

کاربر تازه وارد
تازه وارد
یکی از ویژگی‌های اصلی داوطلبان که انواع خدمات داوطلبانه را ارائه می‌دهند، جسور بودن است. یعنی آنها این توانایی را دارند که منطق‌شان را به احساس برتری دهند.
آنها با شروع کار داوطلبانه در موسسات خیریه با زنانی پر از درد و کودکانی آسیب دیده مواجه می‌شوند.
حتی با حیواناتی رو‌به‌رو می‌شوند که رها شده و تا مرگ فاصله چندانی ندارند.
آنها ذاتا آدم‌های صبوری هستند.
وقتی داوطلب ، انواع کار داوطلبانه را شروع می‌کند، می‌خواهد دنیا را زیر و رو کند.
اما واقعیت دنیا ممکن است ناامید کننده باشد. شاید این فکر به وجود بیاید که کار داوطلبانه شما نمی‌تواند اوضاع جهان را بهبود ببخشد.
چطور میتونیم در کارهای داوطلبانه موسسه شرکت کنیم؟
تیم بازسازی

اگه به رنگ، نقاشی، طراحی علاقه دارید؛ اگه مهندس معمار، بنا، نجار یا … هستید. اگه علاقه به رنگ آمیزی دیوارها، نقاشی روی سطوح، طراحی دیوارها، بازسازی و زیباسازی مراکز کودکان کار، مراکز معلولین، بهزیستی و … رو دارید و یا اگه مهارتی در امور فنی، نجاری، بنایی، لوله کشی، برق کشی دارید حتی اگه تابه حال چنین کاری انجام ندادید، اینجا جای شماست!
تیم آموزش و مشاوره تحصیلی
اگه معلم، استاد، دانشجوی الف، برگزارکننده ی وبینارها و ورکشاپ های آموزشی هستید؛ و یا ازتخصص و مهارت مناسبی برای ارائه آموزش های داوطلبانه در زمینه آموزش دروس مقطع متوسطه و دبیرستان، مشاوره تحصیلی و یا برگزاری ورکشاپ ها و وبینارهای آموزشی _عمومی (برخوردارید، میتونید در کار آموزش و مشاوره ی تحصیلی دانش آموزان و مددجویان کم برخوردار در مناطق محروم و یا بیماران بستری در مراکز درمانی، همراهمون باشید.
 
بالا