چطور يه طراح لباس موفق باشيم؟

mahsa-ahangar

عضو سایت
تازه وارد
چطور يه طراح لباس موفق باشيم؟

تو دنيايي که مد مثل يه مسابقه بي پايانه ، آرزوي خيلي ها اينه که يه طراح لباس حرفه اي براي خودشون و ديگران باشند ،ما مهارت هاي کليدي براي پيشرفت تو دنياي مد رو بهتون ميگيم.
1)خلاقيت و داشتن روحيه هنري
آيا شما داراي روحيه هنري هستيد؟ يا هميشه از يه استايل شخصي خاص پيروي ميکنيد؟ حس ذاتي و داشتن خلاقيت در دنياي مد خيلي مهم است. تلفيق هنر و تخيل يه پارچه رو روح مي بخشه و باعث درخشش اون تو تن ميشه.
2)مهارت تجسم قوي
قبل از مرحله طراحي بايد مهارت تجسمتون رو قوي کنيد.يه طراح لباس حرفه اي قدرت تجسم عالي داره و ايده هاي تو ذهن خود را به راحتي روي کاغذ مياره انگار که اون يه لباس آماده تو يه ژرناله.
3)قدرت ارتباط عالي ومهارت بين فردي
يه طراح حرفه اي کار تمامي طراح هاي معروف دنيا رو دنبال مي کنه و از اخبار روز دنياي مد و فشن با خبره.اين کار باعث ميشه هم اطلاعات به روز داشته باشيد و هم از بقيه طراح ها ايده بگيريد.
4)داشتن حس اقتصادي خوب
داشتن قدرت اقتصادي بالا از نکات کليدي براي طراحي لباسه.طراح حرفه اي کسي که با کمترين قيمت ممکن بهترين و با کيفيت ترين لباس رو طراحي کنه .
5)روحيه رقابتي
براي ايجاد طرح هاي خلاقانه داشتن روحيه رقابتي ضروريه.حرفه ها هيچ وقت پيروي نمي کنند اونا هميشه يه پله جلوتر از رقباي خودشون هستند و در جريان کامل دنياي مد هستند.
6)علاقه مند به کار تيمي
داشتن حس قوي همکاري بين همه افراد از طراح گرفته تا خياط و خريدار به ذهن شما اين امکان رو ميدهد که خلاقيتش شکوفا تر شه و يه طرح خاص رو ايجاد کنه.
ما مهارت کليدي و لازم براي طراح لباس شدن رو بهتون گفتيم حالا بهترين موقعيت براي تقويت اين مهارت هاست.شما به راحتي مي تونيد طراح استايل خودتون باشيد.
شاپيلا هر روز با دنياي مد دنيا در کنار شماست.
 

sahelaftab

کاربر تازه وارد
تازه وارد
پراست (Perast)، مونته نگرو ؛جواهر دریای آدریاتیک

پراست یکی از شهرهای بندری ونیزی است که شهرت خاصی در میان مردم یافته است و در دامنه های پر شیب خلیج کوتور (Kotor) قرار دارد. در حوالی پراست دو جزیره وجود دارد: یکی از آن ها Sveti Juraj(سنت جورج) و دیگری Gospa od Škrpjela نام دارد و هر یک از آنها دارای یک کلیسای زیبا می باشند. نکته ی جالب توجه Gospa od Škrpjela اینست که این جزیره، تنها جزیره مصنوعی ساخته شده در آدریانک می باشد که بر روی یک سنگ (Škrpjel) قرار گرفته است. همچنین عکسی از مریم مقدس در این مکان توسط دو ملوان ونیزی از پراست یافت شد.

یکی از زیباترین مقاصد گردشگری اروپا مونته‌نگرو، کشوری در جنوب خاوری اروپا است که پایتخت آن پودگوریتسا می باشد که در کرانه دریای آدریاتیک قرارگرفته است. معنای لغوی مونته‌نگرو «کوه سیاه» می باشد که از سده پانزدهم میلادی از این نام برای نام‌گذاری بخش بزرگی از مونته‌نگرواستفاده شده است. افزایش بخش های مختلفی از مونته‌نگرو به زمان پس از جنگ‌های مختلف با حکومت عثمانی برمی گردد و تنوع در شرایط جغرافیایی، آب‌وهوایی، حاصلخیزی مونته نگرو و تنوع زیستی بالا، حاصل همسایگی آن با بالکان و دریای آدریاتیک است.

محوریت اقتصاد مونته نگرو، خدمات آن بوده و تدریجا به اقتصاد مبتنی بر بازار تحول یافته است.

برای خواندن ادامه مطلب به سایت ساحل آفتاب مراجعه کنید.
 
بالا