چطور اندروید رو شروع کنم ؟

amir79h

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام، من چندوقتیه که به شدت به برنامه نویسی موبایل علاقه مند شدم و تا تحقیقی که الان کردم متوجه شدم که زبان های کاتلین و جاوا بهترین زبان برای شروع اند. اما دقیقا مطمئن نیستم کدومش بهتره.... کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ و اینکه بعد از انتخاب یکی از این زبان ها، آموزش چه سایتی رو ببینم؟ این سوال رو بخاطر این میپرسم چون که تعداد سایت ها برای آموزش خیلی زیادن و مطمئن نیستم کدومش از همه بهتره (دوست دارم که پروژه محور باشه دوره ی آموزشی). دوستان ممنون میشم اگر که راهنمایی کنید. با تشکرر:)

ahhzn

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام، من چندوقتیه که به شدت به برنامه نویسی موبایل علاقه مند شدم و تا تحقیقی که الان کردم متوجه شدم که زبان های کاتلین و جاوا بهترین زبان برای شروع اند. اما دقیقا مطمئن نیستم کدومش بهتره.... کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ و اینکه بعد از انتخاب یکی از این زبان ها، آموزش چه سایتی رو ببینم؟ این سوال رو بخاطر این میپرسم چون که تعداد سایت ها برای آموزش خیلی زیادن و مطمئن نیستم کدومش از همه بهتره (دوست دارم که پروژه محور باشه دوره ی آموزشی). دوستان ممنون میشم اگر که راهنمایی کنید. با تشکرر:)
سلام دوست عزیز، ضروری ترین پیشـــنیاز ها برای شروع برنامه نویسی اندروید، انگیزه داشتن و هدف گذاری مناسبه، آشنایی با زبان انگلیسی هم میتونه خیلی کمکتون کنه. پیشنهاد میکنم برای یادگیری اندروید ، مقاله برنامه نویسی اندروید چیست را مطالعه کنید و اگر هم میخواید از پایه تا پیشرفته زبان برنامه نویسی اندروید رو در عین حال پروژه محور بودن یاد بگیرید، دوره متخصص اندروید سون لرن رو حتما نگاه کنید. البته فرادرس هم آموزش اندروید داره، ولی با مشاهده سرفصل های بوت کمپ سون لرن ، متوجه بهتر بودن دوره ی سون لرن خواهید شد. کافیه سرچ کنید : آموزش اندروید سون لرن

بالا