چرا نصب درب اتوماتیک را انجام بدهیم?

هانیه

کاربر تازه وارد
تازه وارد
چرا نصب درب اتوماتیک را انجام بدهید؟ درب های اتوماتیک این روزها خواهان بسیاری پیدا کرده اند به همین علت برای فروشگاه ها ، ساختمان های اداری ، تجاری ، مسکونی ، بیمارستان ها و… نصب می شوند. با نصب این درب مزیت های بسیاری به دست می آورید که یکی از آن ها رفت و آمد آسان و صرفه است.
همانطور که می دانید و از نام درب های دستی پیدا می باشد برای باز و بسته شدن نیاز به نیروی دست دارند اما در مقابل درب اتوماتیک بدون این که فشاری به آن برای باز و بسته شدن بیاورید به طور اتوماتیک باز و بسته خواهد شد. این مورد تنها یکی از چندین مزیت درب شیشه ای اتوماتیک به شمار می رود. یکی از دیگر از مزیت های درب اتوماتیک محافظت از محیط است.
با نصب این نوع درب این اطمینان را دارید که امنیت محیط شما دو برابر تامین می شود و مشکلی محیط موردنظر شما را تهدید نمی کند. برای درب شیشه ای اتوماتیک از شیشه های مقاوم استفاده شده است که باعث می شود حتی در برابر ضربه های شدید هم مشکلی برای آن پیش نیاید.

نصب درب اتوماتیک - خرید درب اتوماتیک


نکات مهم در نصب درب اتوماتیک
برای نصب درب اتوماتیک باید موارد زیادی را مورد توجه قرار دهید. قبل از هر چیز بگوییم که خیلی از افراد تصور می کنند که درب برقی در زمان قطعی برق باز و بسته نمی شود. اما باید بگوییم فردی که برای نصب درب اتوماتیک می آید به شما در این زمینه اطلاعات کاملی را می دهد تا شما به مشکلی برنخورید.
برای مثال زمانی که با قطعی برق رو به رو شدید با استفاده از آچار می توانید جک ها را به راحتی خلاص کنید بدون آن که به مشکلی بربخورید. یا برای مثال گاهی اوقات پیش می آید که درب شیشه ای اتوماتیک شما باز و بسته نمی شود در این زمان باید بگوییم که مشکل در چشمی درب می باشد.
اگر نصب چشمی درب اتوماتیک به درستی انجام بشود تا مدت ها به مشکلی برنخواهید خورد. گاهی هم ریموت کنترل درب اتوماتیک از کار می افتد در این زمان افراد تصور می کنند نصب درب به درستی انجام نشده است که ریموت کنترل از کار افتاده است اما در صورتی که اینطور نیست. امکان دارد این موضوع از ضعیف شدن باتری ریموت کنترل باشد و دخلی بر درب اتوماتیک نداشته باشد.

ادامه مطلب
 
بالا