چتر سایبان زیبا و باکیفیت

هانیه

کاربر تازه وارد
تازه وارد
اگر به دنبال یک سایه ایده آل برای پاسیوی بزرگ یا فضای ناهارخوری رستوران خود هستید، مطمئنا میتوانیم خرید چتر سایبان زیبا و باکیفیت را به شما توصیه کنیم. این محصول در اندازه ها و ایعاد استاندارد و سفارشی موجود است تا نیاز شما را برای داشتن یک محل زیبا جهت استراحت یا پذیرایی از مهمان فراهم کند. همچنین میتوانید از لوازم جانبی برای افزایش قابلیت و استفاده راحت تر از این محصول استفاده کنید. برای مناطق بزرگ تر با مساحت بیشتر یا تراس های تجاری میتوانید از سایبان چتری پایه وسط استفاده کنید. اندازه های بزرگ این چترها 2.5 در 3.5 متر است. هر چتر میتواند فضای گسترده ای را تحت پوشش خود قرار دهد و سایه مناسبی را ایجاد خواهد کرد.

چتر سایبان پایه کنار


سایبان چتری پایه کنار

یکی از مدل های پرطرفدار چتر سایبان زیبا و باکیفیت مدل پایه کنار است که بدون شک به عنوان یک مدل کلاسیک بسیار جذاب است. این طرح بیش از بیست سال است که تولید و استفاده میشود و نشان میدهد که چقدر زیبا و محبوب است. این چتر به وسیله یک قلاب روی پایه با سیستم طناب و قرقره قابل حرکت دادن است. پس از باز کردن طناب میتوانید چتر را باز و بسته کنید.
جنس چادر چتر از اکریلیک است و 99 درصد از اشعه ماوراء بنفش را مسدود میکند . تقریبا ضدآب است. قاب آلومینیومی آن با فضای آزاد و تغییرات جوی سازگاری دارد و ضد زنگ می باشد. این مدل از چتر سایبان یک پوشش ایده آل برای مجموعه های بزرگ و رستوارن ها، کافه ها و ویلاها می باشد. میتوانید آنرا در کنار استخر و یا داخل حیاط هم داشته باشید. این چترها همچنین برای کاربرد های تجاری هم مناسب هستند و بسیار مناسب رنگ آمیزی شده اند.

ادامه مطلب
 
بالا