پرده هوشمند مناسب دیوارهای بژ کدام اند؟

هانیه

کاربر تازه وارد
تازه وارد
پرده هوشمند مناسب دیوارهای بژ را باید طوری انتخاب کنید که برای دکوراسیون فضای داخلی خانه هارمونی رنگی جذابی را ایجاد کند.
با این حال ، بیشتر ما بارها و بارها برای دیوارهای منزلمان به رنگ بژ خوب و قدیمی برمی گردیم. تن کرم ، وانیل و بادام هنوز در اتاق های نشیمن کلاسیک و اتاق های ناهار خوری شیک و مینیمال حکمرانی می کنند و در عین حال اصلاً اذیت کننده نیستند.
با این حال ، راز محبوبیتی که برای دهه ها پابرجا مانده است کاملاً مشهود است. رنگ بژ دقیقاً به دلیل قابلیت انعطاف پذیری و بی طرفی با سایر رنگ ها بی نظیر است.
نسبت به رنگ سفید کمتر صاف و گیرا است و ملایم تر ، سبک تر است. این یک فضای خارق العاده از گرما ، ظرافت و راحتی ایجاد می کند و به یک پس زمینه عالی برای هر دو تبدیل می شود .
آخرین مزیت دقیقاً مربوط به توانایی رنگ بژ است که تقریباً با هر رنگ و توناژ پرده هوشمند ترکیب می شود.
با این حال ، این بدان معنا نیست که هنگام انتخاب پرده برقی برای دیوارهای بژ نباید دقت لازم را برای انتخاب رنگ انجام دهید. اگر اشتباه کنید ، مطمئناً فاجعه بزرگی اتفاق نخواهد افتاد ، اما فضای داخلی می تواند کسل کننده ، عجیب و غریب یا فقط ناهماهنگ به نظر برسد.
و با این حال ، نگران نباشید: در انتخاب پرده برقی برای دیوارهای بژ ، طراحان با الگوهای خاصی را شناسایی کرده اند ، و اکنون ما توصیه می کنیم از اسرار آنها استفاده کنید.

پرده هوشمند مناسب دیوارهای بژ


معیار اصلی انتخاب پرده برقی

دیوارهای بژ رنگ با وجود همه ی انعطاف پذیر بودنش ، در انتخاب پرده اتوماتیک برای پنجره ها نیاز به توجه زیادی دارند. واقعیت این است که پرده های برقی در خانه های کوچک و بزرگ در مرکز توجه قرار دارند و به طور کلی در دکوراسیون منزل یا محل کار تاثیر بسزایی می گذارند.
در این مورد ، طراحان توصیه می کنند که بر روی چندین فاکتور اصلی تمرکز کنید :
درجه اشباع و توناژ رنگ بژ : پالت بژ کاملاً گسترده است و از رنگ شیری گرفته تا رنگ هلویی متفاوت است. همچنین دارای سایه های گرم ، خنثی و سرد است ، بنابراین انتخاب رنگ پرده برقی به دقت کافی نیاز دارد.
روشنایی اتاق : بسته به سناریوی نورپردازی ، دیوارهای بژ می توانند متفاوت به نظر برسند.
به همین دلیل طراحان توصیه می کنند نه تنها رنگ پرده های برقی بلکه بافت آنها را نیز در نظر بگیرند. به عنوان مثال ، اگر پرده برقی زبرا با پارچه کتان در نور شدید مناسب و ساده و در نور کم ، مختصر و نامحسوس به نظر می رسند ، در عوض ، ساتن ها ، به یک اتاق کاملاً روشن را ایجاد می کنند و در صورت کم نور بودن ، به عنوان یک عنصر شیک محسوب می شود.

وجود یا عدم وجود الگویی بر روی پرده های برقی :

رنگ بژ با پرده اتوماتیک تک رنگ و تزئینات هماهنگی بسیار خاصی برقرار می کند. در عین حال ، یک الگوی متضاد می تواند ریتم متفاوتی را ایجاد کند ، بنابراین لازم است تعیین کنید که چقدر چنین راه حلی با اهداف شما جهت چیدمان دکوراسیون مطابقت دارد.

ادامه مطلب
 
بالا