پردازش ابری به چه معناست ؟

nazgolazadi

عضو سایت
تازه وارد
پردازش ابری به طور کلی می تواند دو معنی و کاربرد داشته باشد. متداول ترین کاربرد آن در موارد مربوط به اجرای عملیات های مختلف از راه دور از طریق اینترنت توسط مرکز داده ارائه دهنده تجاری است که به عنوان مدل ابر عمومی نیز شناخته می شود. ارائه خدمات ابر عمومی مانند خدمات وب آمازون (AWS) ، سیستم CRM Salesforce و Microsoft Azure ، همه این موارد مفهومی آشنا یعنی پردازش ابری را نشان می دهند. امروزه ، بیشتر مشاغل برای امنیت و البته سرعت ترجیح می دهند که از چندین ابر عمومی استفاده کنند چرا که بتوانند در صورت ایجاد مشکل از ابر جایگزین استفاده کنند. علاوه بر این برخی از کسب و کارهایی که نیاز به انجام پردازش های سنگین آنلاین دارند از ابر عمومی دوم برای انجام عملیات های سنگین استفاده می کنند تا تجربه کاربر مختل نشود.
معنای دوم پردازش ابری و یا محاسبات ابری نحوه عملکرد آن را توصیف می کند: تکنولوژی با منابع کامل که می تواند انواع عملیات ها و کارکردهای مختلف را در کمترین زمان ممکن انجام دهد. هنگامی که مشتریان خدمات ابری را تهیه می کنند ، ارائه دهنده ، این درخواست ها را با استفاده از اتوماسیون پیشرفته انجام می دهد. مهمترین مزیت پردازش ابری سرعت بسیار بالای آن است که می تواند عملیات های مختلف از جمله ذخیره سازی را به صورت بهینه انجام دهد.

https://www.uomi.ir/
 

siinaa

کاربر تازه وارد
تازه وارد
استفاده از دیزل های ژنراتور استامفورد و ... خیلی راحت شده به دلیل پیشرفته شدن مدل های دیزل می توان به راحتی انتخاب کرد و برمبنای مدل سفارش داد.
 
بالا