پارتیشن های دو جداره و تک جداره

royaaa20

عضو سایت
تازه وارد
فروش پروفیل آلومینیوم برای پارتیشن هایی که دوجداره و تک جداره هستند برای جدا سازی قسمت هایی در اداره ها و مانند این ها به کار گرفته می شوند که دارای فضای باز هستند و فضا نیاز به تقسیم بندی مناسسب دارد. مزایایی که نوع دو جداره در مقابل تک جداره آن دارد این است که می تواند صوت را به خوبی جذب کند و همچنین دارای پایداری و زیبایی ظاهری بیشتری است.

روش نصب پارتیشن های از نوع دو جداره و تک جداره

روشی که برای نصب این دو مورد در نظر گرفته می شود، با یک دیگر دارای تفاوت هایی می باشند که با توجه به ویژگی که هر یک دارند، این کار انجام می شود. نوع دو جداره این محصولات را نیازی نمی باشد که به دیوار و یا سقف متصل کرد و تنها در قسمت کف باید توسط پیچ و رول پلاک اتصال را برقرار کرد.
اما نوع تک جداره آن را باید حتما از قسمت بالا و نیز قسمت پایین متصل کرد و دلیل آن این می باشد که دارای سطح اتکای بسیار کمی است. برای به کار بردن شیشه در نوع تک جداره از ضخامت ۶ میلی متر و برای دو جداره از ضخامت ۱۰ میلی متر استفاده می شود که در انواع ساده و یا راه راه موجود می باشد.

مزایای به کار گیری پارتیشن های دو جداره

در کوتاه ترین زمان به راحتی و به سادگی با ارتفاعی بر اساس نیاز کاربران نصب می شوند و همچنین پروفیل آلومینیوم به کار رفته در آن دارای تنوع رنگ بسیار زیادی می باشد. به عنوان یکی از بهترین ها در عایق صدا هستند. امکان نصب پرده کرکره ای بر روی آن وجود دارد. این انواع کاملا در مقابل رطوبت مقاوم و پایدار هستند. در صورت نیاز به تعمیر به سرعت و در نهایت راحتی این کار انجام می شود.
 
بالا