هتل سیتی استار باتومی گرجستان

amirali96

عضو سایت
تازه وارد
هتل سیتی استار باتومی گرجستان : هتل سه ستاره سیتی استار، با ساحل باتومی سه دقیقه فاصله داشته و امکان ورود حیوانات خانگی را میدهد که البته این ویژگی با پرداخت هزینه جدا امکان پذیر است. کارکنان این هتل به زبان های انگلیسی، روسی و گرجی مسلط بوده و از امکانات و خدماتی که به میهمانان تور گرجستان ارائه میدهند میتوان اینترنت بی سیم رایگان، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، خشکشویی و اتوشویی، پارکینگ اختصاصی، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، صندوق امانات، صرافی، سالن کفرانس و جلسات و ... را نام برد.
اتاق های هتل سیتی استار باتومی گرجستانهتل سیتی استار باتومی در کل سی اتاق و سوئیت تمیز و مجهز دارد. این سی اتاق نشیمن بزرگ و مبله راحتی داشته و از امکاناتی که دارند میتوان به حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، مینی بار، تلفن، سیستم تهویه هوا، سرویس دهی شبانه روزی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، تلویزیون ماهواره ای، نظافت روزانه، گاوصندوق، چای ساز و قهوه ساز و ... اشاره کرد.
رستوران ها و امکانات رفاهی هتل سیتی استار باتومی گرجستانیک رستوران و یک کافه در هتل سیتی استار باتومی قرار داشته که برای میهمانان و توریست های تور ارزان گرجستان انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، گرجی و ... را همراه با نوشیدنی های مختلف سرو می کنند. همینطور صبحانه ها روزانه و به صورت بوفه ای سرو می شوند.
دسترسی های نزدیک به هتل سیتی استار باتومی گرجستاناز این هتل سه ستاره تا دلفیناریوم باتومی چهارصدمتر، تا موزه باستان شناسی هشتصد متر تا ساحل شهر سه دقیقه فاصله است. فرودگاه بین المللی نیز چهار کیلومتر از هتل سیتی استار باتومی فاصله دارد.
 
بالا