نرم افزار مدیریت آموزشگاه بسهامان مناسب برای تمام آموزشگاه های کشور

plansite

کاربر تازه وارد
تازه وارد
نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان

این محصول مناسب آموزشگاه های علمی ، فنی ، زبان ، موسیقی ،هنری و فرهنگی می باشد که تمامی امور جاری این مراکز را تحت پوشش قرار می دهد. یکی از مزایای مهم این سیستم پرتال بودن آن است یعنی از هر مکانی شما قابلیت کنترل و مدیریت آموزشگاه را دارا می باشید و همچنین مراکزی که دارای شعبات متعددی می باشند نرم افزار مدیربت آموزشگاه بهسامان مناسب ترین انتخاب است که تمام واحدهای آموزشی را می توان با این سیستم مدیریت نمود که با بهره گیری از امکانات آن می توان تا حد قابل توجهی فعالیت های آموزشی را تحت کنترل و مدیریت نمود. این محصول همچنین 6 زیر سیستم دیگر را نیز دارا می باشد که به شرح زیر می باشد.

قابلیت اجرا در تمام سیستم عامل های موبایل

مهمترین دلیل استفاده از نرم افزارهای تحت وب، اجرای آن در انواع مختلف سیستم عامل ها می باشد. همین موضوع باعث شده تا سیستم های تحت وب محبوبیت بالایی نزد کاربران داشته باشند. نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان علاوه بر تحت وب بودن قابلیت اجرا به صورت کاملا حرفه ای و جذاب را در موبایل دارد. نرم افزار آموزشگاه بهسامان به گونه ای در موبایل طراحی شده است که انگار کاربر شما با یک اپلیکیشن موبایلی کار میکند. سرعت بالا و دسترسی راحت به قسمت های مختلف نرم افزار از جمله ویژگی های مهم اتوماسیون آموزشگاهی بهسامان به شمار می رود.


قابلیت اتصال به نرم افزار های برگزاری کلاس آنلاین
به تازگی فرهنگ استفاده از کلاس آنلاین در بین کاربران ایرانی در حال گسترش است. اگر شما قابلیت برگزاری کلاس های آنلاین را نداشته باشید، قطعا از مابقی رقبا عقب خواهید ماند. نرم افزار آموزشگاه بهسامان قابلیت تعریف کلاس های آنلاین و اتصال آن به هر نرم افزاری(ادوبی کانکت) را دارد.

این قابلیت باعث می شود تا بتوانید کلاس های آنلاین مجموعه خود را از کلاس های حضوری تفکیک کنید. همینطور از طریق قابلیت اتصال به درگاه آنلاین بانکی به راحتی داوطلب شما میتواند شهریه خود را پرداخت کند.

ماژول آموزشی، هسته اصلی نرم افزار آموزشگاه بهسامان

سیتم ثبت نام آموزشگاه بهسامان با پشتیبانی از انواع روش های ثبت نام از جمله پیش ثبت نام ،ثبت نام موقت و ثبت نام قطعی سعی در تسهیل نمودن هرچه بیشتر عملیات ثبت نام آموزشگاه های مختلف کرده است .

سیستم مالی، بخش حسابداری آموزشگاه

تمام امور ار نحوه پرداخت تا میزان بدهی و غیره توسط این سیستم قابل مدیریت می باشد که بیشتر این فعالیت ها بصورت اتوماتیک توسط سیستم انجام می گیرد و مدیر این بخش می تواند بیشتر وقت خود را به کارهای نظارتی بپردازد.همچنین این سیستم دارای انواع گزارش های مالی با فیلترهای گوناگون می باشد. از امکانات مهم این بخش می توان به انواع پرداخت های مالی ، انواع تخفیف ، گرفتن ضمانت های مالی،بازگردان مبلغ ، صورت حساب مالی و گزارش های مالی و مدیریتی گوناگون اشاره کرد.

ماژول آزمون آنلاین، به راحتی آزمون از راه دور برگزار کنید

این ماژول یک از قویترین زیر سیستم های نرم افزار مدیریت آموزشگاهی بهسامان می باشد که حتی بصورت مجزا نیز بفروش می رسد و قابلیت های مختلفی در برگزاری آزمون - ورود نمرات - نمایش عملکرد آموزشی و دها عملکرد متفاوت دیگر است.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس https://basa-tech.com/lmsbasa مراجعه کنید
 
بالا