معرفی دوره ای برای طراحی اپلیکیشن های اندرویدی بدون پیش نیاز

tinamoradi

کاربر تازه وارد
تازه وارد
چگونه یک برنامه اندروید بسازیم؟ آموزش ساخت نرم افزار اندرویدی که توسط سایت آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو برای شما عزیزان تهیه شده است، از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد و اگر شما هیچ پیش زمینه ای در زمینه برنامه نویسی نداشته باشید هم می توانید با دیدن این فیلم های آموزشی و پروژه هایی که در طی آموزش می سازید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و وارد بازار کار اندروید شوید و کسب درآمد کنید.

در این دوره جامع، شما روش ساخت برنامه اندروید را با زبان برنامه نویسی قدرتمند جاوا (Java) و در محیط اندروید استودیو (Android Studio) که یکی از بهترین ها برای ساخت نرم افزار موبایل شناخته می شود را بر اساس استاندارها و سرفصل های گوگل یاد می گیرید و پس از اتمام دوره می توانید هر نوع اپلیکیشن اندرویدی را بسازید.

این دوره کامل طراحی برنامه اندروید با جدیدترین ورژن ها، جدیدترین روش ها و همراه با تمرین های زیاد در حین آموزش توسط مهندس محمد آزاد مدرس و برنامه نویس ارشد اندروید ساخته شده اند و اینکه کاملترین دوره در ایران است شعار نیست و برای اطمینان خرید می توانید جلسات رایگان را مشاهده کنید سپس اقدام به خرید نمایید.

لینک دوره آموزش ساخت اپلیکیشن موبایل
 

hno2005

کاربر تازه وارد
تازه وارد
البته پیش نیاز اندروید قطعا بلد بودن و مفهوم شدن برنامه نویسی هست
اگه خیلی مدرن بخواهیم کار کنیم و به روز ، کاتلین داره جایگزین جاوا میشه
خیلی بهتر هست اول زبان برنامه نویسی بلد باشیم و بعد برنامه نویسی اندروید کار کنیم ، اینطوری خیلی سریعتر میشه پیش رفت
البته نظر من هست
بنده 7 سال کار برنامه نویسی اندروید انجام میدم اگه کسی راهنمایی نیاز داشت به سایتم مراجعه کنه راهنمایی میکنم
موفق باشید
 
بالا