انجمن برنامه نویس

سوال : مشکل در منوی جاوا اسکریپت جی کوئری

شروع موضوع توسط BahramElf ‏29/4/14 در انجمن جاوا اسکریپت و جی کوئری

گنجینه های
برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
زبان های برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
پروژه محور C#
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی اندروید
فیلم های آموزشی
طراحی سایت
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی پایه
گنجینه برنامه نویسی C# آموزش برنامه نویسی C سیستم مدیریت بانک آموزش اندروید - مقدماتی آموزش زبان HTML اصول و مبانی برنامه نویسی
گنجینه آموزش ASP .Net آموزش برنامه نویسی C++‎ پیاده سازی مدیریت آتلیه آموزش اندروید - تکمیلی آموزش زبان CSS آموزش الگوریتم و فلوچارت
گنجینه برنامه نویسی PHP آموزش برنامه نویسی C# پیاده سازی سیستم هتلداری آموزش اندروید - پیشرفته آموزش زبان Java Script آموزش تبدیل فلوچارت به کد
گنجینه آموزش طراحی وب آموزش برنامه نویسی جاوا شبیه سازی دستگاه عابربانک آموزش ساخت لیست ایمیل آموزش زبان jQury برنامه نویسی اسمال بیسیک
گنجینه برنامه نویسی متلب آموزش برنامه نویسی PHP پیاده سازی مدیریت آموزشگاه آموزش ساخت گالری تصاویر آموزش زبان XML آموزش برنامه نویسی اسمبلی
گنجینه برنامه نویسی اندروید آموزش برنامه نویسی پایتون پیاده سازی سیستم صدور بلیت آموزش کنترل ربات با اندروید آموزش طراحی Responsive طراحی سایت ویژه کودکان
گنجینه برنامه نویسی VB .Net آموزش برنامه نویسی اندروید پیاده سازی سیستم نوبت دهی آموزش ارتباط با دیتابیس سرور ساخت سایت خبری کدنویسی سریع با Emmet
گنجینه زبان های برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی زبان R سیستم حسابداری و انبارداری زبان بیسیک فور اندروید (B4A) ساخت سایت فروشگاه آموزش کار با پایگاه داده
  1. BahramElf
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    0
    سلام خسته نباشید
    من یک منو تو صفحه اصلیم دارم به این صورت که سه تا div کنار هم داخل هر کدوم یک تگ a وقتی کاربر روی هرکدوم کلیک کرد محتوا صفحه پست هایی رو که همون تگ رو داره نشون بده. زیر این منو یک مثلث هست که متحرکه و با کلیک کاربر رو هر کدوم از a ها این مثلث میره زیره همون div مربوط به اون a که نشون میده محتوا صفحه در حال مربوط به این گزینه هست. این متحرک بودن اون مثلث رو با جاوا اسکریپت درست کرده بودم و کار هم میکرد هم موقعی که قالبم هنوز html معمولی بود و هم وقتی وردپرسی شد. اما واسه اینکه با کلیک کاربر رو هر گزینه صفحه پست های همون تگ رو نشون بده href تگ های a رو عوض کردم دیگه کار نمیکنه. عکس و کد رو ضمیمه کردم. لطفا راهنمایی کنید.

این سورس مال موقعی هست که منو کار میکرد. واسه اینکه هر گزینه پیج مربوط به خودش رو باز کنه href تگ های a رو برای هر گزینه به آدرس پیج خودش تغییر دادم به عنوان مثال به http://localhost/wordpress/?tag=accessories حالا صفحه درست رو باز میکنه و پست های مربوطه هم باز میاد اما چون صفحه ریفرش میشه اون مثلث اشاره گر دوباره زیر گزینه پیش فرض قرار داره و سر جای خودش نیست. در صورتی که زمانی که href ها # بود بازهم صفحه ریفرش میشد اما اشاره گر تغییر مکان میداد و میرفت زیر گزینه کلیک شده

پیوست ها:

• menu-pic_03.png
      menu-pic_03.png
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 3.2
      نمایش ها:
      2
    • menu.txt
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 2
      نمایش ها:
      1