سوال : مشکل در منوی جاوا اسکریپت جی کوئری

BahramElf

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام خسته نباشید
من یک منو تو صفحه اصلیم دارم به این صورت که سه تا div کنار هم داخل هر کدوم یک تگ a وقتی کاربر روی هرکدوم کلیک کرد محتوا صفحه پست هایی رو که همون تگ رو داره نشون بده. زیر این منو یک مثلث هست که متحرکه و با کلیک کاربر رو هر کدوم از a ها این مثلث میره زیره همون div مربوط به اون a که نشون میده محتوا صفحه در حال مربوط به این گزینه هست. این متحرک بودن اون مثلث رو با جاوا اسکریپت درست کرده بودم و کار هم میکرد هم موقعی که قالبم هنوز html معمولی بود و هم وقتی وردپرسی شد. اما واسه اینکه با کلیک کاربر رو هر گزینه صفحه پست های همون تگ رو نشون بده href تگ های a رو عوض کردم دیگه کار نمیکنه. عکس و کد رو ضمیمه کردم. لطفا راهنمایی کنید.

این سورس مال موقعی هست که منو کار میکرد. واسه اینکه هر گزینه پیج مربوط به خودش رو باز کنه href تگ های a رو برای هر گزینه به آدرس پیج خودش تغییر دادم به عنوان مثال به http://localhost/wordpress/?tag=accessories حالا صفحه درست رو باز میکنه و پست های مربوطه هم باز میاد اما چون صفحه ریفرش میشه اون مثلث اشاره گر دوباره زیر گزینه پیش فرض قرار داره و سر جای خودش نیست. در صورتی که زمانی که href ها # بود بازهم صفحه ریفرش میشد اما اشاره گر تغییر مکان میداد و میرفت زیر گزینه کلیک شده

پیوست ها

آخرین ویرایش:
بالا