انجمن برنامه نویس

مقاله : لیزر موهای ز ائد

شروع موضوع توسط mahsabk ‏27/11/18 در انجمن بحث آزاد مرتبط با موضوعات انجمن

گنجینه های
برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
زبان های برنامه نویسی
فیلم های آموزشی
پروژه محور C#
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی اندروید
فیلم های آموزشی
طراحی سایت
فیلم های آموزشی
برنامه نویسی پایه
گنجینه برنامه نویسی C# آموزش برنامه نویسی C سیستم مدیریت بانک آموزش اندروید - مقدماتی آموزش زبان HTML اصول و مبانی برنامه نویسی
گنجینه آموزش ASP .Net آموزش برنامه نویسی C++‎ پیاده سازی مدیریت آتلیه آموزش اندروید - تکمیلی آموزش زبان CSS آموزش الگوریتم و فلوچارت
گنجینه برنامه نویسی PHP آموزش برنامه نویسی C# پیاده سازی سیستم هتلداری آموزش اندروید - پیشرفته آموزش زبان Java Script آموزش تبدیل فلوچارت به کد
گنجینه آموزش طراحی وب آموزش برنامه نویسی جاوا شبیه سازی دستگاه عابربانک آموزش ساخت لیست ایمیل آموزش زبان jQury برنامه نویسی اسمال بیسیک
گنجینه برنامه نویسی متلب آموزش برنامه نویسی PHP پیاده سازی مدیریت آموزشگاه آموزش ساخت گالری تصاویر آموزش زبان XML آموزش برنامه نویسی اسمبلی
گنجینه برنامه نویسی اندروید آموزش برنامه نویسی پایتون پیاده سازی سیستم صدور بلیت آموزش کنترل ربات با اندروید آموزش طراحی Responsive طراحی سایت ویژه کودکان
گنجینه برنامه نویسی VB .Net آموزش برنامه نویسی اندروید پیاده سازی سیستم نوبت دهی آموزش ارتباط با دیتابیس سرور ساخت سایت خبری کدنویسی سریع با Emmet
گنجینه زبان های برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی زبان R سیستم حسابداری و انبارداری زبان بیسیک فور اندروید (B4A) ساخت سایت فروشگاه آموزش کار با پایگاه داده
 1. mahsabk
  karbar Rank

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/17
  ارسال ها:
  54
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  10
  جنسیت:
  زن
  چرا همه علاقه‌مند به لیزر موهای زائد بیکینی هستند رد تیغ اصلاح روی پوست، برآمدگی‌های قرمز و موهای زیرپوستی از عوارض ناخوشایند اصلاح موها به روش‌های مختلف است. تصور کنید که حین اصلاح با تیغ، فقط یک بریدگی کوچک روی پوست ایجاد شود؛ تا چند روز هر بار که برای شنا به استخر می‌روید، باید سوزش ناشی از این بریدگی را تحمل کنید. لباس‌های مخصوص شنا هم نیازهای ویژه‌ای برای لیزرموهای زائد بیکینی ایجاد کرده‌اند که باید برای آن راهکاری دائمی و سالم پیدا کرد.
  چرا همه علاقه‌مند به لیزر موهای زائد بیکینی هستند رد تیغ اصلاح روی پوست، برآمدگی‌های قرمز و موهای زیرپوستی از عوارض ناخوشایند اصلاح موها به روش‌های مختلف است. تصور کنید که حین اصلاح با تیغ، فقط یک بریدگی کوچک روی پوست ایجاد شود؛ تا چند روز هر بار که برای شنا به استخر می‌روید، باید سوزش ناشی از این بریدگی را تحمل کنید. لباس‌های مخصوص شنا هم نیازهای ویژه‌ای برای از بین بردن موهای زائد بیکینی ایجاد کرده‌اند که باید برای آن راهکاری دائمی و سالم پیدا کرد.

  درست همین‌جاست که از بین بردن موهای زائد به وسیله لیزر مطرح می‌شود که ‌صرفه‌جویی در زمان را همراه با ارائه راهکاری مناسب برای همگان در پی دارد. چه کسی وقت زیاد و اضافی دارد که آن را صرف اصلاح با تیغ کند؟

  امروز قصد داریم اطلاعات ضروری برای لیزر موهای زائد بیکینی را در اختیارتان قرار دهیم. از اینکه این روش را انتخاب کردید خوشحال خواهید شد!

  [​IMG]
  احساس تازگی و تمیزی با لیزر موهائد زائد بیکینی
  هیچ چیز بهتر از احساسی نیست که هر بار بعد از اصلاح موهای زائد ایجاد می‌شود. حالا تصور کنید که این احساس هر روز همراه شما باشد، آن هم وقتی حتی برای انجام کارهای ضروری هم هیچ زمانی ندارید. با بهره‌ بردن از تکنولوژی لیزر برای از بین بردن موهای زائد بیکینی، قادر خواهید بود با کمترین زحمت، پوستی نرم و تمیز در ناحیه بیکینی داشته باشید.

  بله، روزهایی که تصادفاً پوست حساس‌ترین ناحیه بدن خود را می‎بریدید گذشته‌اند. در عوض، در دور از دسترس‌ترین موضع‌ها هم پوستی ابریشمی خواهید داشت و دیگر مجبور نیستید زبری موهای تازه رشد کرده یا موهای زیرپوستی را تحمل کنید. اینطور به نظر خواهد رسید که در این نواحی از ابتدا هم مویی نداشته‌اید!

  چه کسانی برای از بین بردن موهای زائد بیکینی از لیزر استفاده می‌کنند؟
  سال‌ها پیش، از بین بردن کامل موهای زائد بیکینی (ناحیه تناسلی) ، نوعی ننگ یا باعث شرمساری تلقی می‌شد اما از آن روزها مدت زمان زیادی گذشته و این مفهوم مدت‌هاست که از بین رفته است. توجه به اصول زیبایی از اصلی‌ترین دلایلی است که افراد بر اساس آن مایل به لیزر موهای زائد خود هستند اما عده زیادی هم برای لذت بردن از اوج بهداشت فردی به این کار رو می‌آورند. افرادی از همه رده‌های سنی با مشاغل و سبک‌های زندگی‌ مختلف برای دست یافتن به پوستی نرم و لطیف، لیزر را انتخاب می‌کنند.

  البته ناگفته نماند که متقاضیان این خدمات، فقط محدود به خانم‌ها نمی‌شوند. بعضی از مردان هم برای کسب بهترین و ماندگارترین نتایج لیزر موهای زائد مردان به کلینیک‌های تخصصی مراجعه می‌کنند.

  [​IMG]  چرا لیزر موهای زائد بیکینی
  وقتی موها به طور کامل از بین برده شوند، قطعاً از انتخاب خود راضی خواهید بود چون دیگر مجبور نیستید زمان و منابع مالی زیادی را صرف به دست آوردن این حس تازگی کنید. خداحافظی با عوارض ناخوشایند حاصل از اصلاح با تیغ یا اپیلاسیون هم از دیگر مزایای استفاده از لیزر است.

  برای دیدن نتیجه لیزر موهای زائد بیکنی فقط چند جلسه کافیست

  درست مثل از بین بردن موهای زائد زیر بغل، چند جلسه لیزر درمانی مداوم و منظم برای دیدن نتایج شگفت‌انگیز لیزر بیکینی کافیست. اما توجه داشته باشید که پیش از اولین جلسه، به هیچ وجه اپیلاسیون نکنید. پزشک یا اپراتور متخصص از لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول مو استفاده می‌کند و اگر پیش از جلسه موها را اپیلاسیون کرده باشید، در واقع فولیکول مو را از بین برده‌اید و چیزی برای هدف‌گیری لیزر وجود نخواهد داشت.

  اگر برای اولین بار به کلینیک مراجعه می‌کنید، باید انتظار داشته باشید که یک جلسه لیزر برای از بین بردن موهای زائد بیکینی، حدود 20 دقیقه زمان لازم دارد. به یاد داشته باشید که از پس از پایان تمامی جلسات لیزر درمانی، برای پیگیری و جلوگیری از رشد مجدد موها، باید در جلسات یادآوری هم حضور پیدا کنید. در همین حین به همه پول‌هایی فکر کنید که با نخرید تیغ و موم صرفه‌جویی خواهید کرد!

  دیگر لازم نیست از استخر فراری باشید. همین امروز لیزر موهای زائد بیکینی را شروع کنید!

  [​IMG]
  جای هیچ‌گونه نگرانی نیست

  بعضی‌ها از روال کار می‌ترسند. داشتن کمی اضطراب وقتی اطلاعات کافی درباره روند لیزر درمانی یا هر چیز دیگر نداشته باشیم، کاملاً طبیعی است. اما وقتی متخصصان ما کل روال کاری را به دقت برای متقاضیان توضیح می‌دهند، آنها بیشتر از اینکه بترسند، هیجان‌زده و آماده برای شروع لیزر درمانی خواهند شد. اگر از کسانی که این کار را انجام داده‌اند سوال کنید، به شما خواهند گفت که تابش پرتوهای لیزر روی پوست، شبیه ضربان ضعیف کش لاستیکی است. برای اطلاع از لیزر موهای زائد در غرب تهران کمی تحقیق کنید

  همیشه به خاطر داشته باشید که اگر چیزی اذیتتان کرد، حتماً آن را مطرح کنید. برقراری ارتباط برای داشتن بهترین تجربه ممکن ضروری است. حریم خصوصی در کلینیک‌ لیزر حفظ می‌شود. به طور معمول، پارچه‌هایی برای پوشش دادن بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد و هر بار فقط به اندازه مورد نیاز، پارچه کنار زده می‌شود.

  همین حالا لیزر درمانی برای لیزر موهای زائد بیکینی را آغاز کنید و تابستان آینده از شنا کردن بدون دغدغه لذت ببرید! برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.
   
 2. mahsabk
  karbar Rank

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/17
  ارسال ها:
  54
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  10
  جنسیت:
  زن
  بعد از لیزر موهای زائد چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟
  • تا ۳ روز بعد از لیزر موهای زائد صورت و بدن حمام آفتاب طبیعی یا مصنوعی نگیرید.
  • در ۳ روز اول بعد از لیزر کردن موهای زائد به استخر و سونا نروید.
  • تا یک هفته بعد از انجام لیزر در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.
  • مصرف مام و عطر برای کسانی که موهای زائد زیر بغل را لیزر می کنند تا ۳ روز ممنوع است.
  • از فعالیت های بدنی در روز اول خودداری کنید
  • نواحی لیزر شده را خشک و تمیز نگه دارید
  • نواحی لیزر شده را زیاد دستکاری نکنید و مالش ندهید
  • اگر نواحی مانند صورت که در معرض آفتاب قرار میگیرند را لیزر کردید حتما از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.
  آیا بعد از لیزر مو زائد رشد می کند؟
  نکته مهم قبل از انجام لیزر موهای زائد ماندگاری اونه ، معمولا بین ۴ تا ۶ جلسه لیزر درمانی به طور متوسط ۶۰ تا ۸۰ درصد موهای زائد کم می شوندولی بعد از این تعداد جلسه با توجه به کلفتی و یا نازکی ریشه مو های شما ، هر ۳ تا ۶ ماه یک جلسه و بعد از آن هر سال یک یا دو جلسه باید مجدد لیزر موهای زائد را انجام داده یا به اصطلاح شارژ انجام شود تا موها بازگشت نداشته باشند. حتی اگر در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران هم رفته باشید باید این جلسه های تمدید را انجام دهید تا بازگشت مو های ناخواسته را نداشته باشید.

  لیزر موهای زائد در مرزداران
  مراکز لیزر موهای زائد ( از بین بردن دائمی موهای زائد) که در مرزداران وجود دارند شاید از تعداد انگشتان دست تجاوز نکنند، اگر در مرزداران یا اطراف آن سکونت دارید و با توجه به فاکتورهایی که در بالا توضیح دادم یکی از این مراکز را انتخاب کرده و اگر تمامی موارد ذکر شده را داشت پس شما به بهترین لیزر موهای زائد در مرزداران مراجعه کردید، با خیال راحت کار لیزر موهای زائد خودتون رو به آنها بسپرید.