لاغری موضعی

یاری

کاربر تازه وارد
تازه وارد
شاید شما جزء افرادی هستید که قد و وزنتان با هم تناسب دارد ولی از داشتن شکم و پهلو رنج میبرید و یا سایز ران یا بازو هایتان با دیگر اعضای بدن تان هم خوانی ندارد.اگر رژیم بگیرید کل بدن و بدتر از همه صورتتان لاغر می شود. با ورزش هم نتوانستید از شر این چربی ها خلاص شوید و به این نتیجه رسیدید سرسخت تر از این حرف ها هستند. با ما همراه باشید تا یکی از راه های لاغری موضعی را بررسی کنیم و بهترین راه برای لاغری موضعی را پیدا کنیم.

دستگاه لاغری موضعی رادیو فراکانسی (RF)

- شما در باشگاه و روی تردمیل همه ی تلاشتان را می کنید تا بدنتان گرم شود و در نهایت در این گرما چربی ها بسوزند. درمان های هم RF باعث گرم شدن سلول های چربی می شود. گرمای حاصل از RF بدن را مجبور به آزاد سازی اسیدهای چرب (که به عنوان یک فیلتر برای بدن عمل می کند) و انتقال به سیستم لنفاوی می کند. هنگامی که اسیدهای چرب از بافت چربی ها آزاد می شوند، کوچک می شوند و بدن لاغرتر می شود.
- علاوه بر لاغری موضعی بدن، تکنولوژی RF بدن را سفت می کند. به این نحو که هر دو لایه پوستی و زیر پوستی را گرم می کند. دستگاه Ultra Slim Plus II از فرکانس رادیویی تری پولار استفاده می کند و انرژی یک قطبی و دو قطبی را در یک دستگاه تلفیق می کند. انرژی تری پولار در حین محافظت از لایه سطحی به لایه چندتایی پوست منتقل می شود. این روند گرمایش در طول درمان، باعث می شود فیبر کلاژن در لایه های پوست منقبض شود. انقباض فیبرها پوست را سفت می کند و ظاهری روشن تر و جوان تر به آن می دهد. در نتیجه افزایش متابولیسم فیبروبلاست ها، فیبرهای جدید کلاژن و الاستین زیر سطح پوست ایجاد می شوند. این تولید باعث اثرات طولانی مدت می شود.
- انرژی RF با لیزر (نور) متفاوت است زیرا در روش لیزر انرژی نور جذب لایه های بالایی پوست می شود و باعث می شود گرما بدون آسیب، سخت تر به لایه های عمیق تر برسد. لیزرها بر کلاژن دربخش فوقانی پوست تأثیر می گذارد، در حالی که انرژی RF قادر به نفوذ عمیق تر به پوست (زیر عضله) است و بر لایه های عمیق تر و لایه های زیر جلدی تاثیر می گذارد و باعث ایجاد سفتی و بهبود ساختار بافت زیرین می شود.
لاغری موضعی با آر اف (RF) چیست؟

همان‌طور که از اسم این روش درمان مشخص است، درمان رادیوفرکوئنسی یا آر اف (RF) یک روش درمان غیر تهاجمی است که برای تغییر شکل لایه‌های زیرین پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در روش لاغری موضعیRF با استفاده از دستگاهی پیشرفته چربی ها را به صورت عمیق و موضعی از بین می بریم علاوه بر آن از RF می‌توان در درمان سلولیت نیز استفاده کرد.
برخلاف روش‌های تهاجمی که عمدتاً بر لایه‌های سطحی پوست تاثیر دارد، امواج رادیوفرکوئنسی RF عمدتاً بر لایه‌های عمیق‌تر پوست همچون درم تاثیر گذاشته و بر لایه‌های بالای پوست(اپیدرم) تاثیر خاصی ندارند.

نواحی تحت درمان لاغری موضعی

یا استفاده از دستگاه rf میتوان نواحی مختلفی از بدن را به صورت موضعی لاغر کرد.
لاغری موضعی نواحی مختلفی مانند:
⦁ ناحیه بالای بازو
⦁ شکم
⦁ ران
⦁ باسن
⦁ لگن
⦁ زانوها
⦁ ساق پا
⦁ قوزک
⦁ سینه مردان
از این دستگاه برای رفع چربی صورت و گردن نیز استفاده می‌شود که تکنیک‌های لیفتینگ یا بالاکشیدن،تایتنیگ یا سفت کردن و جوانسازی به ویژه برای رفع غبغب را نیز شامل می‌شود.
لاغری موضعی با RF چگونه باعث از بین رفتن چربی و کاهش سلولیت در نواحی تحت درمان می‌شود؟

در روش درمان کاهش بافت چربی موضعی و سلولیت با رادیوفرکوئنسی (RF) این امواج رادیویی دوقطبی از لایه‌های چربی پوست عبور کرده و باعث تجزیه این بافت‌ها می‌شوند. به این ترتیب سلول‌های چربی در محل تحت درمان آزاد شده و توسط سیستم لنفاوی جذب می‌شوند. در ادامه این چربی‌ها از طریق عملکرد کبد از بدن دفع می‌شوند.
تعداد جلسات مورد نیاز برای لاغری موضعی با آر اف
درمان با توجه به برنامه از قبل تعیین شده توسط متخصص تغذیه انجام می شود. طول مدت درمان با این روش بسته به قدرت تحمل درد و میزان آستانه ی ناراحتی هر فرد متغیر است و معمولا حدود 15 تا 60 دقیقه متغیر است.
معمولاً برای لاغری موضعی به افراد توصیه می‌شود بین 8 تا 12 جلسه درمان را ادامه دهند.
 
بالا