لاغری موضعی با دستگاه RF

kalaelec

کاربر تازه وارد
تازه وارد
لاغری موضعی با RF چگونه باعث از بین رفتن چربی و کاهش سلولیت در نواحی تحت درمان می‌شود؟

در روش درمان کاهش بافت چربی موضعی و سلولیت با رادیوفرکوئنسی (RF) این امواج رادیویی دوقطبی از لایه‌های چربی پوست عبور کرده و باعث تجزیه این بافت‌ها می‌شوند. به این ترتیب سلول‌های چربی در محل تحت درمان آزاد شده و توسط سیستم لنفاوی جذب می‌شوند. در ادامه این چربی‌ها از طریق عملکرد کبد از بدن دفع می‌شوند

تعداد جلسات مورد نیاز برای لاغری موضعی با آر اف

درمان با توجه به برنامه از قبل تعیین شده توسط متخصص تغذیه انجام می شود. طول مدت درمان با این روش بسته به قدرت تحمل درد و میزان آستانه ی ناراحتی هر فرد متغیر است و معمولا حدود 15 تا 60 دقیقه متغیر است.
معمولاً برای لاغری موضعی به افراد توصیه می‌شود بین 8 تا 12 جلسه درمان را ادامه دهند.


چه مدت زمان برای مشاهده نتایج این درمان لازم است؟
معمولاً افراد تغییر در وضعیت خود را با گذشت 4 جلسه از درمان مشاهده خواهند کرد. گاهی اوقات ممکن است برای دستیابی به نتایج لازم نیاز به تعداد جلسات درمان بیشتر وجود داشته باشد.

عوارض جانبی لاغری موضعی با rf


لاغری موضعی با آر اف به خاطر امکان دستیابی به نتایج مورد انتظار بدون آسیب به بدن معروف می‌باشد. با این حال الزاماً بدون خطر نیست. برخی از عوارض جانبی لاغری موضعی با امواج رادیوفرکوئنسی به شرح زیر هستند:
⦁ قرمز شدن پوست
⦁ ورم محدود
⦁ حساسیت بیش از حد نواحی تحت درمان
⦁ ایجاد فرورفتگی در پوست
علاوه بر این همواره ممکن است در برخی افراد ایجاد تاول و کبودی به عنوان یکی از عوارض جانبی این درمان مشاهده گردد.
 

tablooaraz

کاربر تازه وارد
تازه وارد
در دنیای امروز با گسترش روزافزون شهرها و مشکلات ناشی از آن، اغلب افراد برای کسب و کار خود از اینترنت استفاده می‌کنند. راحتی سفارش خدمات و خرید و صرفه جویی در وقت , مشتری مداری منحصر به‌فرد , دسترسی به انواع بیشتری از کالاها و خدمات با قیمت مناسب و غیره عمده دلایل افزایش روز افزون تمایل به خرید اینترنتی می باشد.
سه سوت تعمیر
 

tablooaraz

کاربر تازه وارد
تازه وارد
 

tablooaraz

کاربر تازه وارد
تازه وارد
 

tablooaraz

کاربر تازه وارد
تازه وارد
 
بالا