قیمت کارتابل اداری چقدر است؟

lunaplateada

کاربر تازه وارد
تازه وارد
کارپوشه یا کارتابل، پوشه مخصوصی است که نامه‌ها و پرونده‌های جاری را برای صدور دستور در آن قرار می‌دهند. در ایران، به برابر رایانه‌ای آن هم در موسسات و شرکت‌ها این واژه اطلاق می‌شود.
واژه کارتابل (Cartable) فرانسوی است و به معنی کیف خورجین‌ مانند بند دار (مانند نوعی از کیفهای مدرسه‌ای) است که روی شانه آویزان می‌شود.
کارتابل محیطی است که کاربر سیستم اعم از مدیر، کارشناس و کارمند برای مشاهده،رسیدگی و پیگیری امور جاری خود به آن مراجعه می‌کند. در سیستم اتوماسیون پیوست،ابزار کارتابل به صورت الکترونیک و پست اداری تعریف شده در اختیار افراد یک سازمان قرار می‌گیرد تا با مراجعه به آن،امور جاری خود را به ساده‌ترین شکل ممکن به انجام رساند.
کارتابل در سیستم به دو بخش اصلی جاری و پیگیری تقسیم شده که در هر کدام برای هر نوع ورودی (نظیر نامه، یادداشت اداری، فرم اداری، ایمیل … پوشه ای مخصوص درنظر گرفته می شود. علاوه بر آن در کارتابل جاری محلی بنام “در دست اقدام”برای دسته بندی مورد نظر کاربر در نظر گرفته شده است.کارتابل در اتوماسیون اداری پیوست دارای صفات و ویژگی هایی است که عبارتند از :قابلیت استفاده تحت وب، قابلیت استفاده غیربرخط، امکان خودکارسازی، امکان واگذاری،امکان نظارت، قابلیت پذیرش ورودی های جدید. قابلیت مشارکت در فرایندهای گردش کار.
نکته : در کارتابل اتوماسیون اداری پیوست بخشی نیز جهت مشاهده اطلاعات پرسنلی نظیر تایم شیت ماهانه،حکم کارگزینی، فیش حقوق ماهانه و … در نظر گرفته شده است.این اطلاعات از طریق سایر سیستم های مرتبط در بستر سازمان الکترونیک به کارتابل ارسال می شود.
قیمت کارتابل با توجه به نوسانات قیمت این روزها در حال تغییر می باشد و قیمت آن بستگی به عوامل مختلفی از جمله تعداد خرید، برند و مدل انتخابی دارد و با توجه به آن ها تغییر می کند. شما می توانید جهت خرید عمده کارتابل با قیمت ارزان و مناسب به سایتhttps://www.taminfalat.com مراجعه نمایید و برای اطلاع از قیمت ها از کارشناسان فروش آن ها کمک بگیرید تا خرید بهتری داشته باشید.
 
بالا