عوامل عدم موفقیت در طراحی سایت

npcowebdesign

کاربر تازه وارد
تازه وارد
عوامل عدم موفقیت در طراحی سایت


طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران شاید شما نیز هنگام وب گردی ها در فضای مجازی با سایت هایی مواجه شده اید که بسیار آشفته و به هم ریخته هستند و یا در شرایطی قرار دارند که تصاویر و یا فونت ها دچار به هم ریختگی شده اند. در واقع عوامل بسیار زیادی وجود دارند که باعث موفقیت و یا عدم موفقیت یک سایت خواهند شد. در ادامه به مواردی اشاره خواهیم داشت که باعث موفقیت و یا عدم موفقیت سایت ها خواهند شد.

فونت ها در طراحی سایت

طراحی سایت

یکی از مهم ترین مشکلات طراحی سایت مشکل فونت هست. در واقع زیاد بودن فونت ها در موارد بسیار زیادی باعث ناخوانا شدن مطالب و محتوای سایت می شود. استفاده از فونت های فانتزی که در برخی از نمایشگر های کوچک قابل نمایش نیست بدون شک برای مخاطبان و بازدید کنندگان سایت شما دردسر ساز خواهد بود.


چپاندن کلمات کلیدی در طراحی سایت

استفاده ی بسیار زیاد از کلیدواژه ها در محتوای سایت تان یکی دیگر از عواملی است که علاوه بر خسته کردن مخاطبان سایت تان می تواند باعث شود که سایت گوگل نیز به سایت تان اخطار و یا امتیاز منفی بدهد. بنابراین سعی کنید در استفاده از کلمات کلیدی بسیار با دقت عمل کنید و کلمات کلیدی تان نباید از تعداد مشخصی فراتر رود و باعث سردر گمی مخاطبین تان شود. در واقع در انتخاب کلیدواژه ها سعی کنید با دقت و محتاط عمل کنید.
طراحی سایت،طراحی سایت،طراحی سایت،طراحی سایت،طراحی وب سایت،طراحی وب سایت

طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهرانطراحی سایتشرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهرانشرکت طراحی سایتشرکت طراحی سایت
seo expert australia


seo expert
 

kalatik

کاربر تازه وارد
تازه وارد
با سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون. میشه عوامل دیگری که باعث عدم موفقیت یک سایت میشود را بیان کنید و عوامل تاثیر گذار بر موفقیت فروشگاه اینترنتی موبایل را معرفی کنید.
 
بالا