شهربازی ژوراسیک لند استانبول + تصاویر

amirali96

عضو سایت
تازه وارد
شهربازی ژوراسیک لند استانبول : این شهربازی مساحت به اندازه ده هزار مترمربع داشته و در مرکز خرید فروم، از بزرگترین مراکز خرید استانبول و همینطور اروپا قرار دارد. مجموعه ژوراسیک بیشتر از هفتاد نوع دایناسور را شبیه سازی کرده و تمام استخوان ها و تخم های آن برای توریست ها و گردشگران تور استانبول به نمایش گذاشته و اطلاعاتی هم راجب به آن ها داده است. شهربازی ژوراسیک لند استانبول میتواند گزینه مناسبی برای گشت و گذار خانوادگی بوده و تجربه ای جالب و هیجان انگیز خواهد بود. در این مجموعه انواع تفریحات و سرگرمی ها برای تمامی سنین بوجود آمده تا بازدیدکنندگان خود را سرگرم کند.
امکانات تفریحی شهربازی ژوراسیک لند استانبولهمه نوع تفریحی در این مجموعه تفریحی برای توریست ها و گردشگران تور لحظه آخری استانبول در هر گروه سنی بوجود آمده است تا از کوچک و بزرگ از استفاده از آن نهایت لذت را ببرند. در این شهربازی انواع سینماهای چهار بعدی و شش بعدی که بزرگ ترین سینماهای چند بعدی ترکیه هستند، سالن نمایش انیمیشنی، بزرگترین سرزمین بازی لیزر ترکیه، رستوران و کافه، محوطه کاوش، سالنی برای برگزاری جشن تولد، فروشگاه هدایا و سوغاتی و ... وجود دارند.
دسترسی های نزدیک و هزینه بازدید از شهربازی ژوراسیک لند استانبولتوریست ها و گردشگران تور ارزان استانبول این شهربازی را در منطقه بایرام پاشا در مرکز خرید فروم پیدا کنند. هزیه بازدید از آن برای هر نفر 29 تا 39 لیر بوده و هر روز هفته از ساعت ده صبح تا نه شب باز می باشد.
 

mashinbaz

کاربر تازه وارد
تازه وارد
همیشه دوست داشتم حتی شده یک بار یه موزه اینجوری ببینم
 
بالا