شلوار زنبورداری

reyhaneh

عضو سایت
تازه وارد
هر زنبورداری پوشیدن لباس کامل را انتخاب نمی کند. اما لذت بردن از محافظتی که کت و شلوار زنبوردار ارائه می دهد شرم ندارد. در واقع ممکن است یکی از مهم ترین اقلامی باشد که برای زنبورداری خریداری می کنید. اجازه ندهید که “نهی کننده ها” شما را از احساس آرامش باز دارند که چرا زنبورهای خود را کار می کنید. از این نکات استفاده کنید تا بهترین لباس های زنبورداری را انتخاب کنید برای شما و دوستانتان
بهترین لباس زنبوردار برای مبتدیان
یکی از اولین سوالاتی که توسط زنبورداران جدید پرسیده می شود این است: آیا به لباس زنبورداری نیاز دارم؟ شاید؟ البته ممکن است شما یک کت و شلوار کامل نخواهید یا فکر کنید لازم نیست.
درست است که کار کردن با آنها بسیار گرم است و برخی نسبتاً سنگین هستند. همچنین، شما بسیاری را دارید انواع گزینه های محافظت از نیش زنبور عسل انتخاب کنید و کت و شلوار زنبورداری کامل تنها گزینه نیست.
ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.
اما، برای بسیاری از زنبورداران – به ویژه آنهایی که تازه وارد زنبورهای عسل شده اند، محافظت و احساس امنیت توسط لباس های زنبورداری یک مزیت است.
آیا لباس های زنبور عسل واقعا کار می کنند؟
اکثر لباس‌های زنبوردار با کیفیت در ترکیب با بازرسی‌های ملایم کندو، محافظت خوبی در برابر نیش ایجاد می‌کنند. اگر زنبورها احساس بسیار دفاعی می کنند، هیچ لباس زنبوری 100% محافظت نمی کند.
در جستجوی نیش کت و شلوار اثبات؟
بله … موفق باشید با آن یکی. لباس‌های زنبورداری در درجه حفاظتی که ارائه می‌دهند متفاوت است. هیچ لباسی که من می شناسم 100٪ ضد نیش نیست – حداقل برای زنبورداران معمولی نیست.
جلوگیری از موقعیت های گزش جدی چیزی فراتر از تجهیزات محافظ شماست. وقتی تو بفهمید چرا زنبورها نیش می زنند و یاد بگیرید که چگونه کندو خود را به درستی بازرسی کنید – زمان شما در کندو لذت بخش تر خواهد بود.
انتخاب بهترین شرایط آب و هوایی برای روز بازرسی با استفاده از حرکت آرام آرام و با استفاده از زنبور سیگاری – همه به اثربخشی لباس محافظ زنبوردار شما کمک می کنند.
واقعا به چه نوع لباس زنبورداری نیاز دارید؟
“اووو نلی.” قبل از اینکه به دنبال کاتالوگ زنبورداری بگردید، کمی فکر بیشتری برای انجام دادن دارید.
واقعا به چه نوع کت و شلوار زنبور عسل نیاز دارید؟ برخی از این موارد به ترجیحات شخصی بستگی دارد، اما شما باید بتوانید چیزی را پیدا کنید که متناسب با بودجه و سبک شما باشد.
اکنون، جستجو برای بهترین لباس زنبورداری آغاز می شود. افسوس، سردرگمی نیز شروع می شود زیرا صدها لباس زنبورداری را برای انتخاب پیدا خواهید کرد.
چند نکته کلیدی که باید به دنبال آنها باشید:
  • در کت و شلوار احساس راحتی می کنید
  • نوارهای نواری یا الاستیک (مچ دست و مچ پا) برای جلوگیری از ورود زنبورهای خزنده
  • زیپ های برنجی سنگین (یا پلاستیک محکم)
  • جیب برای ابزار کندو شما و غیره
  • کت و شلوارها راحت تر در جای خود قرار می گیرند/ کت ها راحت تر داخل و خارج می شوند
  • ژاکت: زیپ کردن راحت تر از پولاور است
هزینه لباس های زنبورداری چقدر است؟
انتظار دارید برای یک کت و شلوار زنبوردار یا ژاکت با کیفیت بین 50 تا 250 دلار بپردازید. با محبوبیت زنبورداری، تدارکات پیدا کردن آسان تر شده است. این در کل چیز خوبی است زیرا انتخاب های زیادی را به مصرف کننده می دهد.
با این حال، بسیاری از لباس‌های زنبور عسل که به‌صورت آنلاین و توسط تامین‌کنندگان اصلی زنبور عسل ارائه می‌شوند، ارزان ساخته می‌شوند و بدون مراقبت‌های ویژه، دوام زیادی ندارند. برخی گران به نظر می رسند و برخی ارزان تر. شاید، خیلی ارزان برای واقعی بودن؟؟؟
یک کت و شلوار زنبورداری خوب باید هزینه بیشتری داشته باشد و سال ها دوام بیاورد. اما، همه نیازی به خرید یک لباس زنبورداری گران قیمت ندارند.
اگر مطمئن نیستید که زنبورداری “کار شما خواهد بود”، کت و شلوار ارزان تری را امتحان کنید. فقط درک کنید که احتمالاً برای چندین فصل دوام نخواهد آورد.
 
بالا