شقاق در کودکان نادر اما امکانپذیر است!!!

reyhanbd

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام خسته نباشید
من یه پسر 7ساله دارم که حدودا از 2سال پیش در هنگام دفع مدفوع هر چند وقت یکبار از مقعدش خون می اومد چون این مشکل برای خودم هم قبلا پیش اومده بود و دکتر رفته بودم مقعدش رو که دیدم فکر کنم شقاق دارم یه شکاف کوچک که هر از گاهی ازش خون می آد
تو نت سرچ زدم اولین صفحه ای که اومد مجموعه ایران کلینیک بود,و دارویی که آخرین بار دکتر به خودم داده بود و خیلی موثر بود به اسم ام جی که ظاهرا عصاره گیاه مورد است رو براش به صورت موضعی مالیدم و اون واقعا موثره در مورد درمان یبوستش هم سعی می کنم بهش میوه و سبزی بدم تا حدی که بخوره یبوست نگیره دوباره
تجربه خوبی بود خواستم با بقیه هم در میون بذارم شاید کمکی کنه بهشون
چون حس میکنم این عارضه برای کودکان خطرناک و آزاردهنده باشه

monakodbkh

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام
هرچه زودتر به پزشک مراجعه کن
من بواسیر داشتم بهش اهمیت ندادم و سهل انگاری کردم تا به جایی رسید که درد و خونریزی شدید داشتم ، شده بود
بواسیر خونی ، کلی عذاب کشیدم ب لیزر درمانش کردم راحت شدم فقط چون دیر رفتم یه مدتی عذاب کشیدم

clinicmahna

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام

دوست عزیز از بیماری های نشیمنگاهی ساده رد نشید این بیماری ها اگه درمان نشن در آینده تبدیل به بیماری های سخت و غیر قابل درمان بشن

از درمان های خودسرانه جدا پرهیز کنید و پزشک مراجعه کنید تا بهترین روش درمان و برای شما تجویز کنه در حال حاضر یکی از بهترین روش های درمان بیماری های نشیمنگاهی مثل شقاق، بواسیر-هموروئید، کیست مویی، فیستول ، لیزر است که بدون درد و خونریزی انجام میشه و بیمار بعد از جراحی سریعا میتونه به فعالیت ای روزانش بپردازه

برای اطلاعات بیشتر به سایت کلینیک مهنا مراجعه فرمائید.

zareisara7474

کاربر تازه وارد
تازه وارد
اگر برای درمان بیماری هایی مثل هموروئید ( بواسیر )، شقاق ، فیستول و کیست مویی به دنبال کلینیک مجهز و یک پزشک متخصص با تجربه و حرفه ای در این زمینه هستید کلینیک زارعی یکی از ایده آل ترین انتخاب هاست.
من برای درمان شقاق این کلینیک رفتم واقعا اخلاق پزشکی سرلوحه ی کارشون هست.
کلی مطلب برای درمان های خانگی و طب سنتی توی سایت هست که خیلی مفیده و همینطور میتونید تماس بگیرین مشاوره بگیرین

بالا