سوالی در مورد تولید نرم افزار

sezare3

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام بچه ها.....

یه نرم افزار برای مغداری سفارش شده به من اما من اطلاعات کافی درمورد نحوه تولید کلی نرم افزارها ندارم........

صاحب شرکت ازم خواسته که برنامه رو 2 ماهه تحویلش بدم چون اولین نرم افزارمه یکم مشکل دارم خواستم به این سوالات فقط جواب بدید ممنونم....

1.. چطوری میتونم نرم افزار رو مهندسی کنم ینی اینکه تیکه تیکه نرم افزار و رو برگه اول بعدش توی سیستم راه بندازم میشه یه توضیح کلی بدید؟؟؟

2.. ما 4 نفر هستیم منو 3 تا از دوستان چطوری میتونم تقسیم کنم کارو بین اونجا ینی نحوه تقسیم کار به این شکل چطوریه؟؟؟

3.. این برنامه حدود 15 فرم جداگونه داره و گذارش گیری هم داره پایه قیمت هم هنوز بهش ندادم شما چقد پیشنهاد میکنید؟؟؟

ممنون میشم به این سوالات جواب بدید

sezare3

کاربر تازه وارد
تازه وارد
پاسخ : سوالی در مورد تولید نرم افزار

UP.....

elahi

مدیریت
مدیر کل انجمن

1.برای این کار شما ابتدا بخش های برنامه رو الگوریتمش رو بنویسید و بعد از اینکه الگوریتم رو نوشتید برنامه رو از روی الگوریتم بنویسید.
2.برای تقسیم کار ابتدا هر شخص کاری رو که درش تخصص داره رو انتخاب کنه مانند : یک نفر گرافیک رو قبول کنه ، یک نفر الگوریتم ، یک نفر کد نویسی و.... که البته به یکدیگر در بخشی که مسئولش نیستید کمک کنید.
3.هزینه نوشتن برنامه رو هم با توچه به مقدار زمانی که صرف نوشتن برنامه می کنید دریافت کنید مانند : شما می تونید هزینه ساعتی ، روزانه و یا پروژه ای وبا توجه با مسائل مد نظرتون مبلغ رو اعلام کنید.

موفق باشید.

sezare3

کاربر تازه وارد
تازه وارد

مثل همیشه کامل و روان مرسی...

بالا