سنجش سئو سایت

alire7

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سنجش سئو سایت


سنجش سئو سایت به معنای بررسی عملکرد شما براساس متریک های سئو می باشد و اینکه تا چه میزانی شما الگوریتم های گوگل را در سایت خود پیاده سازی نموده اید. با توجه به نقشی که سئو سایت و بحث بهینه سازی سایت در مارکتینگ و بازاریابی ایفا می کند، لزوم رعایت پارامترهای سئو شاید به عنوان امر ضروری تلقی گردد و سنجش سئو سایت می تواند کمکی در جهت بهبود عملکرد و نیز اصلاح آن باشد. سایت های آنلاین بسیاری براساس متریک های تعریفی خود به سنجش سئو سایت اقدام می نمایند.


Woorank در سنجش سئو سایت
سایت woorank متریک های سئو مختلفی مانند هدینگ ها ، کلمات کلیدی ، بهینه سازی تصاویر ، بهینه سازی آدرس صفحات ، سرعت سایت ، وضعیت لینک دهی داخلی ، لینک دهی خارجی ، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، موبایل فرندلی بودن و دیگر آیتم های سئو را آنالیز می کند و در خروجی عددی را به عنوان سنجش سئو سایت شما نشان می دهد.

انتخاب رشته تلفنی، تخفیف ، اتوبار، باربری، طراحی لوگو ، ترجمه مقاله ، انجام پایان نامه ، سئو، طراحی سایت، قالب وردپرس فارسی ، تخفیفان ،نت برگ ، ،قیمت دلار،رستوران، ایمپلت، زیبایی، ماساژ، سنگ کورین

پارامترهای سئو سایت
Majestic در سنجش سئو سایت
سایت majestic.com نیز از دیگر سایت های آنلاین در سنجش سئو سایت می باشد که مواردی همچون حجم بک لینک ها ، میزان فالو و نوفالو بودن بک لینک ، متن انکر تکست ، مهم ترین صفحات سایت ، تعداد دامنه هایی که بک لینک تهیه شده است ، تعداد رنج ip دامنه هایی که از آن بک لینک گرفته شده است و غیره را آنالیز می نماید و در خروجی عددی را به عنوان تراس رنک به عنوان سنجش سئو سایت شما نشان می دهد. مقایسه و بررسی سایت رقبا می تواند کمکی در جهت عملکرد بهتر شما شود.Open site explorer در سنجش سئو سایت
از دیگر سایت های آنلاین در سنجش سئو سایت moz.com/resaerchtools/ose می باشد که در آن پارامترهای سئو متعددی مانند میزان بک لینک در کلمات کلیدی مختلف ، لینک دهی داخلی ، کلمات کلیدی استفاده شده و غیره را آنالیز می نماید و در خروجی عددی را به عنوان تراس و اعتبار شما معرفی می کند که می تواند سنجش سئو سایت شما نیز محسوب گردد.
 
بالا