سرعت پایین سایت وردپرسی

tazekar

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام
دانش کوتاهی در مورد html , css و ورد پرس دارم.
با قالب استادیار یک شخصی سایت وردپرسی راه انداخته و بنده مدیریت این سایت رو سه ماهی هستش که به عهده گرفتم.
سرعت سایت قبلاضعیف بود بطوریکه الکسا می گفت سرعت سایت از هفتاد درصد سایت ها ضعیف تره و الان میگه از 90 درصد سایت ها سرعت سایتمون ضعیف تره.
هاستمون رو هم عوض کردیم خوب نشده کسی می تونه راهنمایی کنه؟ چی کار کنم چه رای رو برم؟
پشتیبانی هم نداریم از طراحش

mrsina

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام
این مشکل اساسی سایت های وردپرسی بخصوص سایت فروشگاهی هستش که با ووکامرس کار میکنن.
بنده هم به این مشکل بر خوردم و بارها با پشتیبانی هاست و قالب تماس گرفتم، اما کسی گردن نمیگیره.
من چند تا پیشنهاد بهت میدم:
1- هاستت رو از جای معتبر تهیه کن. سی پنل بهتر جواب میده و مثل اینکه هاست مخصوص وورد پرس بد نیست، اما خودم امتحانش نکرم چون خیلی گرونه
2-افزونه های اضافی رو حذف کن
3-قالبت رو از جای معتبر تهیه کن
4- افزونه سریعترین catch رو نصب کن

شاید اینها بتونه کمک کنه!

masoudfn

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام من خودم سایت وردپرسی رایان پی که مورد درگاه پرداخت هستش، رو سرعت لودش رو افزایش دادم که تو حالت دستکاپ به 100 هم رسید، اول از اینکه سعی کن تصاویر محصولات و .. رو بهینه کنی و حجمشون رو بیاری پایین..
دوم از کش و cdn استفاده کن که تاثیری خوبی میزاره
سوم از افزونهای که جاوا و css رو یکسان میکنه استفاده کن.
چهارم به خطای که ابزار گوگل میده دقت کن و ببین مشکل اصلی از کجاست و چه چیزی داره زمان زیادی برای لود سایت رو میگیره.

پنجم موارد اضافی رو باید حذف کنی مثلا (فرم تماس نیاز نیست تو همه صفحات کد جاوا اسکریپتش لود بشه و فقط تو صفحاتی که لازم داری لودشون کن)

بالا