سایت مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی

مشاوران برتر

عضو سایت
تازه وارد
سایت مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش با هدف اطلاع رسانی دقیق درباره برنامه امتحانات نهایی خرداد، دی و اردیبهشت، حذفیات امتحان نهایی پایه نهم و دوازدهم و درج سوالات امتحان نهایی ریاضی، تجربی، انسانی، علوم و معارف اسلامی و دوره پیش دانشگاهی به آدرس aee.medu.ir راه اندازی گردید.
با ورود به سایت مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، می توانید سوالات و پاسخ امتحان نهایی دوره پیش دانشگاهی، سوالات و پاسخ امتحان نهایی رشته انسانی و سایر رشته ها را دریافت نمایید.
سایت مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی
سامانه سنجش و پایش کیفیت آموزشی متشکل از بخش هایی همانند (امتحانات، بخشنامه ها، تجربیات برتر، تالار گفتمان و سرویس های همگام) می باشد و بخش امتحانات مورد توجه بسیاری از کاربران این وب سایت قرار گرفته است زیرا سوالات و پاسخ نامه های امتحانات نهایی تمام رشته ها، پس از برگزاری امتحان در این درگاه بارگذاری می گردد.
امتحانات نهایی به دلیل تاثیر مستقیم سوابق تحصیلی دانش آموزان بر روی نتیجه کنکور سراسری از حساسیت بالایی برخوردار است و داوطلبان امتحان نهایی دی، خرداد و شهریور ماه بایستی با برنامه ریزی دقیق به مطالعه دروس خود بپردازند و در این زمینه تیم مشاوران برتر به معرفی بهترین مشاوران کنکور سراسری پرداخته است تا شما عزیزان به رضایت کامل از نتیجه مکتسبه خود در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری دست یابید.منبع: aee.medu.ir
 
بالا