ساخت بازی انلاین!

sezare3

کاربر تازه وارد
تازه وارد
سلام دوستان گرامی بعد کلی گشت و گذار و دیدن کلی انجمن ایرانی و خارجی و تصمیم گرفتیم یه بازی اینترنتی راه بندازیم اما نمیدونیم با چه برنامه ای یا زبونی بنویسیم کسی هست که راهنمایی بکنه؟ این بازی با چی نوشته شده کسی میتونه بهم اطلاعات کاملی درموردش بده؟ (tankionline.com)

sezare3

کاربر تازه وارد
تازه وارد
پاسخ : ساخت بازی انلاین!

ینی هیچ کس هیچ اطلاعاتی نداره؟

bardya918

کاربر تازه وارد
تازه وارد

سلام دوست من هرچند مدت زیادی از باز کردن این تاپیک میگذرد اما بنده جواب سوال شما را خواهم داد
ابتدا باید بگم سایتی که دادین رو من نتونستم باز کنم
خب حالا بریم سراغ بازی سازی
این شاید سوال اکثر دویتان باشد که چطور میتوانم یک بازی انلاین بسازم
در ابتدا باید بگم من خودم دو سال پیش تا الان دارم تلاش میکنم برای ساخت یک بازی انلاین اما این کار انچنان که فکر میکنید نیست
اولا شما میتوانید بازی های فلش بسازید (یا بدین براتون بسازن) و اون رو توی سایتتون اپلود کنید بعد به دوستانتون بگید که انلاین بازی کنن و این فکر نکنم کار سختی باشد
راه دوم اینه که شما تو گوگل ی جستوجو میکنین و سورس بازی هایی مثل تراوین(البته 100 برابر کیفیت و گرافیکش پایینتره) رو پیدا کنی و اگه خودتون بلدید روی هاست اپلود و بازی کنید اینم دیدید کار سختی نیست
و اما
اگر شما بخواهید یک بازی انلاین و بدون مرحله مثل تراوین و جنگ خانها مزرعه رایگان من و ... بسازید قضیه خیلی فرق میکنه
ابتدا باید یک داستان کامل از بازی داشته باشی (من اون زمان داستانش رو اماده کرده بودم)
دوما باید انگیزه ی کافی داشته باشید(من هم انگیزه کافی داشتم و هنوز هم دارم)
اگه خودتون تنهایی میخواید بسازید باید با زبانهای برنامنویسی php,jquery,java,asp.net,html اشنایی کامل داشته باشید جدا از اینا باید یک گرافیست عالی باشید و کار با نرم افزارهای photoshop,corel,maya,3dmax را به طور کامل بلد باشید البته اینجا هم تمام نمیشه شما باید نحوه کارکردن با سرور و کانفیگ ان اشنایی داشته باشید ضمنا باید ی هکر خوب باشید تا بتونید امنیت سایتتون رو تامین کنید و در اخر باید یک مدیر خوب باشید(که من هیچکدام رو نداشتم)
اگرم بخوای میتونی با دوستات درست کنی چون بعید میدونم کسی همه ی این کارها را بلد باشد(البته خیلی سعی کردم یک گروه تشکیل بدم اما هیچکس حاضر به همکاری با من به صورت شراکتی نبود)
یا اینکه اگه پول داری میتونی بدی ی شرکت برات درست کنه که اونا هم پول خیلی زیادی میگیرند (از حداقل 20میلیون تا 80 میلیون)
من کارهایی رو که انجام دادم رو برات نوشتم تا بیهوده وقتت رو صرف نکنی اگه واقعا یکی از این گزینه ها رو داری به فکر ساخت بازی باش
یا حق

sezare3

کاربر تازه وارد
تازه وارد

سلام جوابت کامل بود....

من خودم به شخصه برنامه نویسی میکنم PHP.jq,Java........ اما مشکل من طریقه ساخته این بازی که من گفته بودم گرافیک شرط کار بود....
اما الان من با 3 نفر از دوستانم یک پروژه گرفتیم داریم روی اون کار میکنیم+ همین بازی آنلاین که دارم خیلی روش کار میکنم و خیلی میگردم من و 3 تا ازدو ستانم روی هم توی 200 بازی آنلاین ثبت نام کردیم و داریم روی اونها کار میکنیم و قراره نفر 50تا بازی رو کاملا" شرح بدیم از نظر نوشتن بازی و داستان و برنامه های استفاده شده و خیلی چیزای دیگه... شما هم اگه تخصصی داری میتونی به ما کمک کنی......

خدا بزرگه انشالا تو همین تاپیک موفقیت خودمو اعلام میکنم و همه دوستان رو به بازی دعوت میکنم....

bardya918

کاربر تازه وارد
تازه وارد

ممنون دوست من
من فقط یک داستان نویس هستم و از برنامه نویسی سر در نمیارم
امیدوارم تو کارتون موفق باشید

بالا